Парфьонов розкритикував ідею створення суспільного ТБ у Росії [відео]

09:39,
6 Лютого 2012
1471

Парфьонов розкритикував ідею створення суспільного ТБ у Росії [відео]

09:39,
6 Лютого 2012
1471
Парфьонов розкритикував ідею створення суспільного ТБ у Росії [відео]
Тележурналіст Леонід Парфьонов у своєму виступі на мітингу, який вже не вперше відбувся на Болотній площі, піддав критиці ініціативи влади щодо створення суспільного телебачення.

«В Росії вже було суспільне ТБ – ОРТ, «Общественное российское телевидение», на якому під керівництвом  Кремля і Березовського кілер Доренко «мочив» Лужкова і Примакова, забезпечуючи передачу влади від Єльцина до Путіна, – заявив Парфьонов 4 лютого під час третьої масштабної акції опозиційних сил у Москві. – У нас суспільним телебаченням насправді займається адміністрація президента Російської Федерації. Тобто ті самі люди, які всі ці роки підкоряли телебачення владі. А тепер вони звільнять його. Від себе? Це такі вовки-пастухи?»

Журналіст висловив обурення у зв'язку з нерівномірністю висвітлення діяльності кандидатів в президенти РФ на телебаченні: про Путіна говорили набагато більше. «За якого діда Пахома з печі треба мати народ?» – обурюється журналіст.

Він висловив упевненість, що у Росії попереду «величезний шлях зі звільнення держави від власності влади». «Суспільство дрімало всі нульові роки, за цей час у нього вкрали його права. Але досить, вже треба прокидатися, вже треба щось робити», – підкреслив він.

Парфьонов вже говорив про принципи роботи телебачення на своєму першому виступі на Болотній 10 грудня. Пізніше у грудні президент Дмитро Медведєв у своєму посланні парламенту заявив про необхідність створення суспільного телебачення. 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
vespig
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду