Британська ITV змінює формат мовлення

13:59,
25 Травня 2012
1557

Британська ITV змінює формат мовлення

13:59,
25 Травня 2012
1557
Британська ITV змінює формат мовлення
У відповідь на рекомендації компанії Ofcom, наглядового органу країни в галузі медіа, суспільна телекомпанія, яка функціонує на комерційній основі, планує відійти від висвітлення новин лише одного регіону.

Нещодавно компанія Ofcom опублікувала експертний звіт з рекомендаціями британським суспільним мовникам. Однією з телекомпаній, якій в цьому документі були адресовані поради щодо трансформацій, став канал ITV, що функціонує з 1955 року та є найбільшим комерційним суспільним мовником країни.

У рекомендаціях Ofcom йдеться про те, що у новинах телекомпанії слід орієнтуватися на аудиторію одразу декількох регіонів Великої Британії замість одного – центрального, як це було раніше.

Відповідно для того, щоб отримати дозвіл на подовження ліцензії, ITV доведеться зменшити кількість програм з локальним контентом і водночас збільшити обсяг тих, зміст яких висвітлює глобальніші події.

Деякі експерти вважають, що із розширенням інформаційного охоплення збільшиться і плата населення за перегляд програм мовника. Адже для постійного інформування про події в різних регіонах компанії доведеться створювати нові офіси та новинні центри.

Однак речник ITV заявив, що жодного підвищення цін не відбудеться. «Ми будемо створювати якісний контент, незважаючи ні на що. А коли на кону стоїть ліцензія на мовлення, тобто вирішується дадуть нам її чи ні, ми намагатимемося виконати усі рекомендації Ofcom»,  – зазначив він.

Джерело: The Guardian

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
itv.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду