Посол України розкритикував ВВС за упереджений підбір фактів

16:29,
8 Червня 2012
1769

Посол України розкритикував ВВС за упереджений підбір фактів

16:29,
8 Червня 2012
1769
Посол України розкритикував ВВС за упереджений підбір фактів
Володимир Хандогій, посол України у Великій Британії, звинуватив ВВС в необ’єктивності щодо висвітлення Євро-2012 в контексті згадок про расизм, який нібито властивий полякам та українцям.

Так він відреагував на випуск програми ВВС «Панорама» (Panorama) під назвою «Євро-2012: Стадіони ненависті» (Euro 2012: Stadiums of Hate), в якому обговорювалася проблема расизму серед українських та польських футбольних вболівальників.

«Ми маємо випадки поганої, нетолерантної поведінки, включаючи і расову неприязнь в нашій країні»,  – пояснив Володимир Хандогій BBC Radio 4. «Але вони є лише випадками. Ми повинні провести розслідування, щоб дістатися до першопричин цих випадків,  а не узагальнюючи, стверджувати про наявність расизму в Україні», – додав він.

В програмі було показано, як колись українські футбольні фанати побили групу азіатських вболівальників у Харкові. З’являлися також кадри, на яких фанати з України віддавали нацистський салют, так звану «зігу».

Наприкінці травня схожа подачі новин спонукала колишнього гравця збірної Англії Сола Кемпбелла (Sol Campbell) застерегти чорношкірих вболівальників від поїздки на Україну, заявивши, що вони можуть повернутися додому «в труні».

Посол також дав несхвальний коментар діям Міністерства закордонних справ Великої Британії, яке у четвер, 7 червня, офіційно заявило: жоден з британських чиновників не поїде на захід в знак протесту проти «вибіркового правосуддя», що застосовується по відношенню до колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Джерело: The Guardian

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
tsn
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду