ВВС продає будівлю свого телецентру в Лондоні

18:04,
16 Липня 2012
1391

ВВС продає будівлю свого телецентру в Лондоні

18:04,
16 Липня 2012
1391
ВВС продає будівлю свого телецентру в Лондоні
Історична будівля 1960 року після багатьох суперечок все-таки була продана девелоперській компанії Stanhope за £200 млн.

Продаж телецентру анонсувався ще в 2007 році. Тоді ВВС пояснювала це потребою в поповненні свого бюджету.

Але Англійський фонд культурної спадщини English Heritage розпочав акцію проти намірів корпорації, агітуючи за те, щоб телецентр був включений до списку історичних будівель.

Рада фонду наполягала на захисті декількох частин телецентру, включаючи студії, знамениту їдальню, а також сад Blue Peter – місця зйомки однойменної дитячої програми, що була популярною в минулому.

Сьогодні, після того, як угода про продаж вже підписана, не відомо, що новий власник має намір робити з історичним будинком. Ймовірно, що комплекс перетвориться на офісний або мистецький центр, а, може, навіть музей BBC.

Натомість більша частина підрозділів BBC переїде на нову базу в передмісті Манчестера Селфорд, а деякі структури розмістяться в нещодавно  відремонтованому офісі Broadcasting House в центрі Лондона.

В свою чергу, Марк Томпсон (Mark Thompson), діючий генеральний директор ВВС зауважує, що продаж телецентру є лише черговим кроком корпорації до змін.

Джерело: The Guardian

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
guardian
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду