«Суспільне Чернівці» презентує спецпроєкт «Молодий Івасюк»

«Суспільне Чернівці» презентує спецпроєкт «Молодий Івасюк»

14:58,
4 Березня 2025
625

«Суспільне Чернівці» презентує спецпроєкт «Молодий Івасюк»

14:58,
4 Березня 2025
625
«Суспільне Чернівці» презентує спецпроєкт «Молодий Івасюк»
«Суспільне Чернівці» презентує спецпроєкт «Молодий Івасюк»
4 березня о 19:00 на ютуб-каналі «Суспільне Чернівці» відбудеться прем’єра спецпроєкту «Молодий Івасюк».

Як повідомляє корпоративний сайт Суспільного, автори фільму досліджували, яким був Володимир Івасюк, з ким дружив і чим надихався. А також у фільмі спогадами про митця поділилися його рідні та однокласник.

 «У проєкті ми хотіли розповісти про життя Володимира Івасюка до його популярності — період, коли він жив у Чернівцях та містечку Кіцмань. Також ми прагнули трохи окреслити його епоху: що в той час діялося навколо нього, якою була популярна культура, в якому середовищі він зростав. Нам було цікаво зрозуміти, що зробило хлопця з невеликого міста тим самим Володимиром Івасюком. У проєкті ми ділимося спогадами сучасників і архівними кадрами не лише зі “Суспільне Медіатека”, а й з родинного архіву родини Івасюків», — розповідає Оксана Чміль, одна з авторів проєкту, журналістка «Суспільне Чернівці».

У спецпроєкті Суспільного своїми спогадами про Володимира Івасюка поділились його сестра Оксана Івасюк, однокласник Юрій, однокурсниця Марія Марчук, історик, дослідник життя композитора Микола Гуйванюк.

Над проєктом працювала команда «Суспільне Чернівці»: авторки Оксана Чміль та Марина Буличева; редакторка  Алла Подлєсна; оператори Володимир Мороз та Дмитро Сторож; режисер монтажу Володимир Мороз; архіваріус Оксана Ковцун; менеджерка Олеся Жук.

Володимир Івасюк народився 4 березня 1949 року в Кіцмані у сім'ї викладачів Михайла і Софії Івасюків. На момент загибелі музиканту було лише 30 років. У 2009 році президент України Віктор Ющенко посмертно присвоїв Володимиру Івасюку звання Героя України.

Щоб більше дізнатися про легендарного українця, дивіться прем’єру «Молодий Івасюк» на ютуб-сторінці «Суспільне Чернівці». Більше архівних відео Суспільного — на платформі «Суспільне Медіатека». 

 Фото: Суспільне

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду