Команда «Суспільне Крим» запрошує поділитись історіями про український Крим
Команда «Суспільне Крим» запрошує поділитись історіями про український Крим
Про це повідомляє корпоративний сайт Суспільного.
Усі бажаючим пропонують розповісти власну історію про Крим про відпочинок чи подорож до моря, про екскурсії чи дегустації кримських смаколиків. Фото з описом, за яких обставин і де воно зроблене, зазначивши своє імя та прізвище та з якого міста можна відправити на електронну адресу crimea.photos@suspilne.media до 14 лютого 2025 року.
«Зараз підростає ціле покоління українців, які мало знають про Крим, яким він був до російської окупації, ніколи не бували на півострові. Тож мета проєкту “Мій Крим: спогади”, зокрема, нагадати і розповісти про це, аби люди пригадали, чому за Крим варто боротися і куди вони зможуть поїхати після деокупації», — розповідає продюсерка новин «Суспільне Крим» Оксана Емінова.
Найцікавіші історії та фото опублікують на сайті Суспільного та в соціальних мережах.
«Я вірю, що якщо ми всі разом дістанемо з пам'яті найсвітліші спогади про наш Крим, якщо будемо цікавитися, чим він живе зараз, ми примусимо наші серця битися в унісон і наблизимо його повернення. У темні часи важливо світити одне одному. Нехай ваші фото і спогади перетворяться на ліхтарики», — каже директорка департаменту регіонального контенту Суспільного Алла Скорик.
Нагадаємо, у 2024 році команда «Суспільне Крим» ініціювала флешмоб на підтримку борців за звільнення півострова. Флешмоб з хештегом #10роківокупації проходив у фейсбуці на підтримку тих, хто бореться за звільнення Криму, і в пам’ять про тих, хто загинув від окупаційного режиму. Користувачі соціальної мережі ділились думками про Крим, що містили як спогади про відпочинок, так і тугу за втраченою домівкою, хвилювання про безпеку рідних та боротьбу за права.
26 лютого 2024 року, у День спротиву окупації Криму, відбулась прем’єра документального проєкту «Крим: 10 років окупації» на платформах Суспільного. Він розповідає про життя на півострові в умовах окупації, зокрема про мілітаризацію Криму, про переслідування та репресії незгодних з окупаційним режимом і про знищення української та кримськотатарської ідентичності.
Фото: Суспільне