На ютуб-каналі для підлітків «Колайдер» виходить спортивний блог про Олімпіаду
На ютуб-каналі для підлітків «Колайдер» виходить спортивний блог про Олімпіаду
Як повідомляє корпоративний сайт Суспільного, з випусків глядачі дізнаються про історичні рекорди українців та українок на Олімпійських іграх часів незалежної України, цікаві факти про Олімпійське селище в Парижі, маскота Фрігі та про головні здобутки української збірної цього року.
Ведуча підліткового спортивного блогу «Шо там Олімпіада?» — Діана Гончаренко, 19-річна українська атлетка, бігунка з Сумщини, чемпіонка України, яка долучилась до команди Суспільного. Вона розповіла, що після перемоги на Чемпіонаті України з легкої атлетики, який проходив минулого місяця, їй запропонували взяти участь у спецпроєкті для підлітків на ютуб-каналі «Колайдер».
«Ця пропозиція дуже зацікавила, бо це щось новеньке для мене і в цій сфері я ще не працювала. Ніколи не була раніше ведучою, це не звичні для мене доріжка та стадіон, натомість тут камера та сценарії. Але тема спорту мені цікава й близька, тож я вирішила спробувати розказувати про те, що мені так сильно подобається, в доступній та зрозумілій для кожного формі», — каже ведуча.
Діана Гончаренко — чемпіонка України з бігу на 100 метрів. У 2023 році посіла сьоме місце у фіналі чемпіонату Європи з легкої атлетики U20. На Європейських іграх 2023 спортсменка стала найшвидшою бігункою на 100-метрівці серед учасниць другого дивізіону й виграла забіг з часом 11.55 секунд. Особистий рекорд Діани Гончаренко в бігу на 60 м — 7.29 секунд, встановлений на зимовому чемпіонаті України 2024.
Перший епізод спортивного блогу вийшов 30 липня і вже доступний для перегляду на підлітковому ютуб-каналі.
Наступні серії виходитимуть щовівторка та щосуботи.
Нагадаємо, освітній проєкт «Колайдер» втілюється на платформах YouTube, TikTok та Instagram і розрахований на підліткову аудиторію. Креативний концепт «Колайдера» розроблений pedan|buro, являє собою школу майбутнього, де могли б викладати Залізна Людина, Донателло, Айнштайн та інші ікони попкультури. Також він задуманий як альтернативна пропозиція токсичному російському контенту.
Фото: Суспільне