На Суспільному дуже виріс рівень інформаційних програм – Олена Кондратюк
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
На Суспільному дуже виріс рівень інформаційних програм – Олена Кондратюк
Віцеспікерка Верховної Ради Олена Кондратюк вважає, що нам треба розвивати Суспільне, а не створювати загальноукраїнський канал «Дом». Вона додала, що і сама із задоволенням дивиться інформаційні програми на Суспільному.
Про це вона сказала в інтерв’ю «Детектору медіа».
«У нас є можливості отримати рейтинговий канал Суспільного, і не треба його ділити на окуповані/неокуповані території. Мовлення повинно бути централізоване і зрозуміле для всіх», – зазначила вона.
За словами пані Кондратюк, на Суспільному виріс рівень інформаційних програм.
«Мені приємно, що на Суспільному дуже виріс рівень інформаційних програм, я з задоволенням їх дивлюся. Я була однією з авторок закону про Суспільне мовлення, ми це все пережили, пропустили крізь себе, розуміли важливість такої інституції з європейськими цінностями. Тому ділити телеканали для різних територій України недоречно», – поділилася віце-спікерка Верховної Ради.
Також віцеспікерка задоволена співпрацею з Суспільним під час проведення 5-го Жіного конгресу.
«Цього року ми провели ювілейний п’ятий Конгрес у партнерстві з Суспільним мовником, і задоволені цим партнерством. Єдине, що дуже хочу, щоб Суспільне теж включилося в обмін досвідом. Це, на мою думку, одне із завдань мовників. У жінок є потреба обмінюватися успішними історіями», – сказала вона.
Крім того, Олена Кондратюк заявила, що хоче знати, як використовуються кошти на держпідтримку кіно, Суспільне, канали «Рада» і «Дом». «Бо непрозорість – це найбільше, що може підривати довіру. Всі видатки, де є гроші платників податків, повинні бути відкритими», – зазначила віцеспікерка.
Нагадаємо, народний депутат України з фракції «Слуга народу», голова Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв сказав, що підтримує реформу Суспільного і вважає, що «її треба завершити, надати Суспільному додаткові повноваження та інструменти, яких воно прагне отримати і на цьому ставити крапку, більше до цього не повертатися». За його словами, Суспільне має залишатися суспільним, все, що держава має робити, – давати гроші і не чіпати руками.