У День Гідності та Свободи філії Суспільного покажуть спецпроєкти

У День Гідності та Свободи філії Суспільного покажуть спецпроєкти

18:10,
18 Листопада 2022
2638

У День Гідності та Свободи філії Суспільного покажуть спецпроєкти

18:10,
18 Листопада 2022
2638
У День Гідності та Свободи філії Суспільного покажуть спецпроєкти
У День Гідності та Свободи філії Суспільного покажуть спецпроєкти
Історії нашої боротьби виходитимуть в ефірі «Суспільного. Спротив».

21 листопада, у День Гідності та Свободи, регіональні телеканали Суспільного готують спецпроєкти, які вийдуть в ефірі інформаційного проєкту «Суспільне. Спротив» з 7:00 до 11:00, з 12:00 до 16:00 та з 17:00 до 21:00, а також будуть доступні онлайн — на сайтах філій та ютуб-каналі «Суспільне Новини».

Про це йдеться на корпоративному сайті Суспільного.

Кореспонденти Суспільного з усіх куточків України збирають історії українців про боротьбу та перемоги, думки експертів про становлення держави, інтерв’ю з воїнами та волонтерами. 

«Аналізуватимемо причини, які привели до двох революцій в Україні. Також спробуємо з'ясувати, звідки в українців таке палке прагнення свободи, що передається через багато поколінь. Звісно, згадаємо Героїв, які створювали революції, воювали проти агресора, робили все, аби Україна була вільною та незалежною державою», — розповідає Євген Тичина, продюсер каналу «Суспільне Ужгород» та ранкового ефіру проєкту «Суспільне. Спротив».

«Будемо говорити про те, якими ми є нині, який шлях ми пройшли від Революції Гідності і дотепер. Плануємо показати серію матеріалів, наприклад, про людину, яка під впливом нинішніх подій у поважному віці перейшла з російської на українську мову. Разом з експертами (мовознавцями, соціологами, філософами, митцями) спробуємо зрозуміти, що є українська ідентичність нині», — каже редактор денного ефіру проєкту «Суспільне. Спротив», шеф-редактор каналу «Суспільне Рівне» Орест Гринюк.

Чи є вже нове покоління українців і яке воно? Які цінності у дітей та молоді, народжених після Майданів? Суспільне покаже історію 19-річної третьокурсниці Національного медичного університету імені Богомольця Софії Козуб з Кропивницького, яка сьогодні рятує бійців на фронті. Після перемоги вона збирається повернутися до навчання, щоб згодом дбати про здоров'я мирних українців у вільній країні.

Що чекає Україну у європейській перспективі та як будемо відновлюватися — інфраструктурно й ментально — після перемоги? 

«Якими ми будемо після перемоги? Що виборюємо зараз на фронтах? Спільну візію окреслимо у вечірньому ефірі “Суспільне. Спротив”. Ми зібрали історії різних поколінь: родини бійця, який воює, тих, хто брав участь у Революції Гідності й зараз захищає країну, нового покоління українців. З політологом та економістом поговоримо про формування політичної нації українців, про її самоідентифікацію. Готуємо включення з тими, хто відповідає за відбудову та відновлення. Також проаналізуємо перспективу України в ЄС, адже саме за європейські цінності боровся Майдан, а сьогодні боремось всі ми», — коментує Ольга Крупник, випускова редакторка вечірнього ефіру проєкту «Суспільне. Спротив», шеф-редакторка каналу «Суспільне Львів».

Нагадаємо, всеукраїнський проєкт «Суспільне. Спротив» можна дивитися в телеефірі на місцевих телеканалах Суспільного щобудня вранці з 7:00 до 11:00, вдень з 12:00 до 16:00 та ввечері з 17:00 до 21:00. Добірки-дайджести найцікавіших інтерв’ю та матеріалів інформаційного проєкту «Суспільне. Спротив» — щосуботи у ранковий, денний та вечірній час (з повтором у неділю) з 7:00 до 10:00, з 12:00 до 15:00, з 17:00 до 20:00. На час трансляції Чемпіонату світу з футболу у цей розклад можуть бути внесені зміни.

Щороку суспільні телеканали у цей день показують тематичні програми, фільми та спецефіри. 

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду