Менеджерка «Суспільне Чернівці» звільняється

Менеджерка «Суспільне Чернівці» звільняється

13:24,
25 Серпня 2022
3621

Менеджерка «Суспільне Чернівці» звільняється

13:24,
25 Серпня 2022
3621
Менеджерка «Суспільне Чернівці» звільняється
Менеджерка «Суспільне Чернівці» звільняється
Ольга Гришин-Грищук залишає посаду за власним бажанням.

Із 2 вересня менеджерка Чернівецької філії Суспільного Ольга Гришин-Грищук за власним бажанням звільняється  з  посади.

Таке її рішення підтримали члени правління Суспільного, проголосувавши 22 серпня. 

Менеджеркою «Суспільне Чернівці» Ольгу Гришин-Грищук обрали на відкритому конкурсі восени 2018 року та повторно взимку 2021 року.

За час своєї роботи на посаді менеджера, Ольга Гришин-Грищук разом із командою працювала над тим, аби підвищити рівень комфорту та умов праці, реалізувала трансформації в структурі філії, пов'язані зі змінами в мовленні. 

Команда відкрила коворкінг «Простір UA:» для некомерційних заходів, збудувала та обладнала студії для головних проєктів Чернівецької філії Суспільного, створила студію Vision-радіо (з можливістю виходу радійних програм в телеефір). 

Ольга Гришин-Грищук супроводжувала організаційно та юридично виготовлення творчих проєктів «Загадки чернівецьких атлантів», «Бук: маршрут», «Буковинські загадки», «ЗаАрхівоване», «Невідомі Карпати»«Ок, я тобі поясню»«Ок, я тобі поясню: англійська»«Радянський бруталізм»«Цидулки про гуцулів», «Народження», «Свої у Молдові». Частина з них виготовлена через конкурс «Створюй із Суспільним».

Нагадаємо, на Суспільному керівників регіональних філій не призначають, а обирають шляхом відкритого й незалежного конкурсу. Участь у конкурсі можуть узяти всі охочі, що відповідають кваліфікаційним вимогам. Функції адміністративного й творчого управління повністю розподілені, відтак керівник творчого напряму роботи філії — продюсер, а всіма адміністративними та господарськими питаннями керує менеджер.

Фото: з фейсбук-сторінки Ольги Гришин-Грищук

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Аяврік
20:45 / 25.08.2022
І що, звитяжна плідна праця в стінах Суспільного не заслуговує її слізної вдячності в фейсбуіі, твіттері чи ще десь?
Читачці
20:40 / 25.08.2022
Так чим просте звільнення , особливо під час війни, коли ринок вакансій практично щез, вона заслужила на згадування? Чи не тим, що б наступні розуміли, що в Суспільному гнила атмосфера?
читачка
16:29 / 25.08.2022
Звільняється за власним бажанням. Просто супер-новина. Кому це цікаво?
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду