Під час прямого ефіру ранкового шоу на каналі «UA: Закарпаття» вибухнув прожектор

Під час прямого ефіру ранкового шоу на каналі «UA: Закарпаття» вибухнув прожектор

14:47,
10 Лютого 2020
5591

Під час прямого ефіру ранкового шоу на каналі «UA: Закарпаття» вибухнув прожектор

14:47,
10 Лютого 2020
5591
Під час прямого ефіру ранкового шоу на каналі «UA: Закарпаття» вибухнув прожектор
Під час прямого ефіру ранкового шоу на каналі «UA: Закарпаття» вибухнув прожектор
Автори:
У Закарпатській філії Національної суспільної телерадіокомпанії України кажуть, що проблеми із прожектором сталися не вперше. Це пов’язано із тим, що у студії працюють із застарілою технікою.

10 лютого під час прямоефірної ранкової програми «Ранок з UA: Закарпаття» вибухнув прожектор. На той момент у студії працювали ведучі Данііл Самсонов та Яна Процюк, які на долю секунди емоційно відреагували на ситуацію.

«Це наші технічні проблеми», – пояснив відразу в ефірі Данііл Самсонов.

У коментарі «Детектору медіа» ведучий розповів, що уже переживав подібні випадки, працюючи на телебаченні.

«Уперше зі мною таке трапилося, коли видавав програму як режисер прямого ефіру за пультом. Згодом, у якості ведучого втрапив у подібну оказію, тоді розжарене скло пропалило лінолеум у студії і навіть спонсорський диван. Тепер знову! Увесь курйоз у тому, що якраз у цей момент я розповідав про те, що Закарпаття втратило відомого живописця», – скзазав Данііл Самсонов.

Керівниця «Ранку з UA: Закарпаття» Ростислава Джумурат працює над програмою 15 років, до того обіймала посаду дикторки. Вона розповіла «ДМ», що за її досвіду теж вибухав прожектор, правда це було 20 років тому.

Ростислава Джумурат сказала, що ведучі впоралися із викликом. «Я подякувала колегам за професіоналізм, вони не розгубилися, буквально на долю секунди проявили емоції. Коли трапляються казуси в прямому ефірі, тоді і думка злітає, і "чорні ями" з’являються. Не знаю, як би у цій ситуацій повів себе початківець», – зазначила вона.

За її словами, колеги із технічного напряму весь час усе перевіряються. Однак, технічне оснащення застаріле, його використовують роками. Також одна із причин може бути пов’язана з тим, що ранкова програма виходить у великій студії, де є різне світло – холодне і звичайне, а повинно бути лише холодне. Через це можуть траплятися вибухи прожекторів.

Керівниця програми додала, що сьогодні багато говорять про камери-роботи, сучасну техніку, а насправді у філіях Суспільного все трішки по іншому. Завдяки меценатам вдалося оновити дизайн студії, щоб програма виходила красивою. Колектив працює на старих комп’ютерах, які можуть раптово вимкнутися і все пропадає.

«Я все життя робила подвійну роботу, зберігаючи наші програми на дискетах, потім на дисках. Саме завдяки цьому сьогодні ми змогли використати запис дев’ятирічної давності про художника, якого не стало. Ці програми з роками набувають історичної цінності», – сказала Ростислава Джумурат.

Нагадаємо, у березні 2018 року ьелеканал «Тиса-1», який згодом перейменували на «UA: Закарпаття», запустив новий newsroom, в якому працюють як новинарі, так і творці проекту «Тема дня. Ужгород».

Додамо, у січні 2019 року на телеканалі «UA: Закарпаття» показали документальний фільм про 13-річну історію програми «Ранок на Тисі». 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду