Запустили 9 нових сайтів філій Суспільного мовлення

Запустили 9 нових сайтів філій Суспільного мовлення

12:51,
10 Січня 2019
5608

Запустили 9 нових сайтів філій Суспільного мовлення

12:51,
10 Січня 2019
5608
Запустили 9 нових сайтів філій Суспільного мовлення
Запустили 9 нових сайтів філій Суспільного мовлення
10 січня Національна суспільна телерадіокомпанія відкрила доступ до 9-ти сайтів регіональних філій. До цього упродовж двох місяців вони працювали у тестовому режимі. Ще 14 сайтів філій наразі продовжують тестувати.

Як повідомили у прес-службі НСТУ, невідомо, коли саме запустять інші сайти, все залежить від вирішення технічних питань.

Сьогодні нові сайти мають Вінницька (vn.suspilne.media), Волинська (vo.suspilne.media), Житомирська (zt.suspilne.media), Запорізька (zp.suspilne.media), Івано-Франківська (if.suspilne.media), Полтавська (pl.suspilne.media), Рівненська (rv.suspilne.media), Херсонська (ks.suspilne.media), Чернігівська філії (cn.suspilne.media) НСТУ.

Якщо у пошуковику шукати старі назви сайтів регіональних телеканалів, то при заході на них автоматично пересилає на нову веб-сторінку. Наприклад, при пошуку телеканалу «Лтава» чи Полтавської філії НСТУ вибиває стару адресу – www.ltava.poltava.ua, однак при вході на неї відкривається сторінка «: Полтава». Ця філія офіційно ще не отримала логотип Суспільного UA: і досі має назву «Лтава».

Нові сайти мають уніфікований дизайн, веб-сторінки відрізняється унікальними для кожного регіону кольорами. Кожен із сайтів містить такі розділи: «Телепрограма» на тиждень, яка наразі не вся активна, «Новини» (фото з коротким описом регіональних новин, інколи є ще відео), «Програми» (архів та останні відео «Теми дня», ранкового шоу та новин, а також інформація про проект «Своя земля» у тих філіях, які брали участь у ньому. Наразі немає на сайті програм «Звіти наживо» та «Виборчий округ», які філії виробляли і показували у 2018 році), «Онлайн-мовлення», яке доступне лише на території України, «Контакти», «Ведучі філій», «Керівництво філій», «Публікації» (більшість публікацій були опубліковані на сайті «UA: Суспільне мовлення»).

Також є посилання на соціальні мережі: Facebook, Youtube, Instagram, Twitter, Telegram.

У прес-службі НСТУ зазначили, що у майбутньому на сайтах з’являться розділи з регіональними проектами «UA: Українське радіо».

Для збільшення зображення клікніть на нього

Окрім того, 9 нових сайтів філій об’єднані на платформі «UA: Суспільне мовлення». Також там є доступ до 14-ти неоновлених сайтів, які у зв’язку з розробкою нових веб-сторінок останні кілька місяців не оновлюються.  

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду