На Рівненській філії обговорили систему оцінки роботи і преміювання

На Рівненській філії обговорили систему оцінки роботи і преміювання

12:51,
17 Серпня 2018
2353

На Рівненській філії обговорили систему оцінки роботи і преміювання

12:51,
17 Серпня 2018
2353
На Рівненській філії обговорили систему оцінки роботи і преміювання
На Рівненській філії обговорили систему оцінки роботи і преміювання
Працівники Рівненської філії разом з делегацією Наглядової ради ПАТ «НСТУ» обговорили досягнення та проблеми реформи Суспільного мовлення

На зустрічі 17 серпня 2018 року з делегацією, до якої ввійшли представники Наглядової ради, генеральні продюсери ПАТ «НСТУ», МІПа та офісу Ради Європи в Україні, працівники філії наголосили на наступних проблемах:

  • Потрібні відповідальні за діджитал у філії, щоб займалися системно.
  • Система преміювання має стати справедливою, якщо на одну філію виділяють більше коштів, ніж на іншу, то треба показувати оцінку їх роботи — внутрішні оцінки потрібно відкрити для філій та систематизувати (щодо адміністративного, творчого та іншого персоналу).
  • Зависока ціна для здачі в оренду, через що не можуть здати приміщення в оренду.
  • Незрозуміло, хто відповідальний в ЦД (центральній дирекції) за права інтелектуальну власності, треба відповідний підрозділ в ЦД.
  • Брак деякої техніки (6 камер на 8 операторів).

Також представників колективу цікавило питання, чому режисер ранкової програми має зарплату 7200, а інженер тієї ж ранкової програми - 8000, а обсяги навантаження однакові.

«Ми завжди раді усім, хто цікавиться тим, чим і як ми живемо, а відтак візит Наглядової ради та представників Центральної дирекції однозначно корисний. Впевнена, для всіх сторін. Якщо описувати перелік проблем, на вирішення яких ми чекаємо, то це буде надто довга і складна історія. Звісно, нам необхідне повне оновлення техніки. Я наголошую, повне. Але це те, що напряму залежить не від бажання чи небажання керівництва НСТУ, а від фінансування. Колектив Рівненської дирекції під час зустрічі зосередив свої питання навколо виробничих проблем, наша команда вмотивована на виробництво якісного контенту в першу чергу, а відтак питання, які озвучували вчора в першу чергу торкалися того, що заважає це робити ефективно. Ще одне важливе питання – це оцінювання робити філій. Ми прагнемо, щоб нас не просто моніторили і оцінювали, але і доводили до нас результати цих моніторингів у повному обсязі. Наприклад, як це успішно робить колектив суспільно-політичного напряму. Ми вдячні Наглядовій раді за увагу до наших проблем і за щиру радість нашим успіхам», – зазначила продюсер Рівненської філії Інна Білецька.

Водночас члени колективу відзначали й позитивні моменти, наприклад, на філії привезли пульт для сурдоперекладу.

«У Рівному члени Наглядової ради дуже відверто і змістовно обмінялися думками з колективом, обговорили проблеми із політикою оплати праці, проблеми із покриттям цифровим телесигналом, нагальну необхідність отримання частот в Рівному для радіо "Культура" та "Промінь" тощо. Всі ці питання знаходяться у постійному фокусі уваги Наглядової ради, і будуть найближчим часом враховані у стратегічних документах компанії», – зазначив секретар Наглядової ради Вадим Міський.

Нагадаємо, 16 серпня делегація зустрілася з колективом Житомирської філії.

Наступна зустріч делегації відбудеться з колективом Волинської філії НСТУ.

Візити проходять за підтримки офісу Ради Європи в Україні.

Фото: прес-служба Суспільного

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду