13 лютого – публічне обговорення «Концепції мовлення нацменшин»

13 лютого – публічне обговорення «Концепції мовлення нацменшин»

14:15,
2 Лютого 2018
2965

13 лютого – публічне обговорення «Концепції мовлення нацменшин»

14:15,
2 Лютого 2018
2965
13 лютого – публічне обговорення «Концепції мовлення нацменшин»
13 лютого – публічне обговорення «Концепції мовлення нацменшин»
13 лютого 2018 року з 13:00 до 19:00 у Києві відбудеться публічне обговорення «Концепції мовлення нацменшин», запропонованої правлінням ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

Місце проведення заходу буде повідомлене учасникам 9 лютого 2018 року на їхні контактні електронні адреси/мобільні телефони, повідомляють у компанії.

Під час обговорення будуть озвучені систематизовані правки, рекомендації, зауваження від існуючих в системі НСТУ редакцій, що мовлять мовами нацменшин, профільних громадських організацій, представників громадськості національно-культурних товариств України, представників спільнот, що проживають в Україні, міжнародних організацій та експертів, представників профільних державних органів та інших.

На запрошення проекту Ради Європи «Зміцнення свободи медіа і створення системи Суспільного мовлення в Україні» під час публічного обговорення виступить профільний експерт Ради Європи Джоан Барата Мір (Joan Barata Mir) з Іспанії.

Зареєструватися на участь у заході можна до 8 лютого 2018 року, надіславши повідомлення на електронну адресу m.frey@suspilne.media з темою «Публічне обговорення». Для реєстрації потрібно повідомити своє прізвище, ім’я, по батькові, місце роботи та посаду, мобільний телефон.

Місце проведення заходу: готель “ALFAVITO” (вул. Предславинська, 35 Д, головна зала – «Конгрес»).

Організаційна підтримка заходу: правління та наглядова рада ПАТ «НСТУ», проект Ради Європи «Зміцнення свободи медіа і створення системи Суспільного мовлення в Україні», МГО «Інтернаціональний Союз».

Нагадаємо, у січні менеджери НСТУ розробили перший варіант концепції мовлення нацменшин для філій Суспільного. Концепцію подали на розгляд  і затвердження наглядовій раді НСТУ, після чого розпочалися активні обговорення щодо її удосконалення. Наразі у філіях, де виходять програми мовами нацменшин, ведуться дискусії про проект концепції. Представники нацменшин із філій Суспільного надіслали свої пропозиції і зауваження керівництву НСТУ та наглядовій раді.   

На фото: автори концепції - менеджерка суспільно-політичного напряму  НСТУ Марія Фрей, член правління НСТУ Роман Вінтонів і член наглядової ради НСТУ, обрана в категорії забезпечення прав нацменшин, Дарія Карякіна. 

Фото надане Офісом Ради Європи в Києві

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду