Телеканал ЛОТ і радіо «Пульс» розпочали новий сезон

Телеканал ЛОТ і радіо «Пульс» розпочали новий сезон

16:32,
11 Вересня 2017
2746

Телеканал ЛОТ і радіо «Пульс» розпочали новий сезон

16:32,
11 Вересня 2017
2746
Телеканал ЛОТ і радіо «Пульс» розпочали новий сезон
Телеканал ЛОТ і радіо «Пульс» розпочали новий сезон
З вересня на телеканалі ЛОТ і радіо «Пульс» Луганської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України розпочався новий сезон з оновлених програм і нових проектів.

Зокрема, на телеканалі ЛОТ розпочинається новий сезон програми «Уроки української», сказав сайту «Суспільне мовлення» директор виконавчий «Луганської регіональної дирекції» Андрій Шаповалов.

«Ця програма виходила в ефір із 12 травня по 22 червня 2017 року. Ми записували уроки української мови у різних містах та в різних класах. Зокрема, телеглядачі могли побачити, як навчаються діти у Лисичанську, Рубіжному, Привіллі, Сєверодонецьку. На сайті телеканалу ЛОТ можна було проголосувати за найкращий урок. Звичайно, найбільш активно голосували батьки. Завдяки допомозі спонсорів переможці поїхали відпочивати. Сьогодні, коли почався проект, боротьба за перше місце уже триває. Школи відчули, які класні призи можуть бути, тому з охотою включаються у цей процес», – сказав пан Шаповалов.

Він наголосив, що на телеканалі важливо удосконалити ті проекти, які наразі виходять. За його словами, буде оновлено програму «ЛОТ наживо ранок»: збільшиться кількість гостей та рубрик. «На цю програму був великий попит, тож ми її оновили у першу чергу. Наразі розширили студію. Тепер одночасно можемо запросити 2-3 гостей. Це потрібно для того, щоб в прямому ефірі відбулася дискусія між різними сторонами», – пояснив Андрій Шаповалов.

Телеканал та радіо відтепер мають спільні проекти. Деякі програми, які запишуть радіоведучі, можна побачити в ефірі ЛОТ, і навпаки. Пан Шаповалов додав, щопрограма «ЛОТ наживо» дублюється на радіо «Пульс» щовечора з 20:00 по 21:00.

У найближчих планах телеканалу побудувати ще одну студію, куди можна запрошувати гостей та робити ток-шоу. А також розвивати спортивну тематику, робити трансляції, показувати записи змагань. «Поки шукаємо можливості», – сказав пан Шаповалов.

На радіо «Пульс» у другій половині вересня стартує два проекти: записані відомими людьми та акторами театрів казки і аудіокнига для людей з вадами зору.

Андрій Шаповалов зазначив, що з 17 вересня радіо «Пульс» роздаватиме диски з казками по школах з метою популяризації української мови. А також в ефірі радіо щодня звучатиме нова казка. У майбутньому радіо «Пульс» хоче записати серію аудіокниг для незрячих із залученням філій НСТУ.

Нагадаємо, у червні 2017 року колектив радіо «Пульс» Луганської філії Національної суспільної телерадіокомпанії запустив спецпроект «Казкова скриня», в рамках якого записував українські аудіоказки і розміщував на своєму офіційному сайті. Згодом радіо «Пульс» планувало передати всі аудіо-казки у школи та інтернати Луганської області.

Також додамо, що телеканал ЛОТ і радіо «Пульс» Луганської філії Національної суспільної телерадіокомпанії у вересні повністю перейшли на українську мову.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду