Новгород-Сіверська філія увійде до складу Чернігівської філії ПАТ «НСТУ»

Новгород-Сіверська філія увійде до складу Чернігівської філії ПАТ «НСТУ»

12:38,
29 Серпня 2017
3181

Новгород-Сіверська філія увійде до складу Чернігівської філії ПАТ «НСТУ»

12:38,
29 Серпня 2017
3181
Новгород-Сіверська філія увійде до складу Чернігівської філії ПАТ «НСТУ»
Новгород-Сіверська філія увійде до складу Чернігівської філії ПАТ «НСТУ»
Філія ПАТ «НСТУ» «Новгород-Сіверська регіональна дирекція «Сіверська» стане корпунктом і увійде до складу Чернігівської обласної телерадіокомпанії.

На території Чернігівської області працювали дві ТРК, що увійшли до складу ПАТ «НСТУ»: Чернігівська обласна та Новгород-Сіверська, яка мовила лише на території одного міста з населенням 13 тисяч осіб. Після реорганізації на частоті «Новгород-Сіверської регіональної дирекції «Сіверська» мовитиме обласна Чернігівська телерадіокомпанія. А в Новгороді-Сіверському планується створити корпункт, який вироблятиме власні новини для Чернігівської та Сумської областей. Про це йдеться на сайті «UA:Перший».

«Уявіть, в одній області існує дві телекомпанії: та, що обслуговує всю область, і та, що обслуговує одне єдине місто. В умовах обмежених ресурсів і з тією високою планкою якості, яку ми прагнемо встановити для Суспільного мовлення, це вкрай неефективний підхід. Ми повинні акумулювати сили, технічні, людські та фінансові ресурси для того, щоб виробляти дійсно якісний контент для Чернігівської та Сумської областей. При цьому, ми розуміємо, як важливо жителям Новгорода-Сіверського отримувати новини про події рідного міста, і ми не хочемо втратити цей інформаційний потік. Тому вирішили створити корпункт у Новгороді-Сіверському. Там буде вироблятися власний інформаційний контент. Таким чином новгород-сіверська громада долучиться до інформаційного поля своєї області та не втратить власного інформаційного ресурсу, а Чернігівська філія Суспільного посилить свої позиції в регіоні та оптимізує ресурси", – розповів про реформу член правління НСТУ, відповідальний за діяльність із оптимізації центральної та регіональної структури Микола Чернотицький.

«Витрати на річне утримання філії в Новгород-Сіверському становлять приблизно 3,5 мільйона гривень. Після злиття і заснування корпункту ми зможемо вивільнити з цієї суми 2,5 мільйона, які в бюджеті наступного року перенаправимо на посилення мовлення Суспільного на Донбасі», – зазначив голова правління ПАТ «НСТУ» Зураб Аласанія.

Команду корпункту сформують зі співробітників штату Новгород-Сіверської філії, а процес злиття завершать цього року. За словами Миколи Чернотицького, наразі вирішується, хто очолить корпункт. «Оптимізація штату відбуватиметься відповідно до трудового законодавства України», – додав у коментарі сайту «Суспільне мовлення» Микола Чернотицький.

Нагадаємо, Центральна дирекція Національної суспільної телерадіокомпанії України («UA: Перший»), філія НСТУ «Київська регіональна дирекція "Центральний канал"» і центральна дирекція «Канал "Культура"» працюватимуть як єдина Центральна дирекція у телецентрі на вул. Мельникова, 42. Найближчим часом «Центральний канал» з вул. Хрещатик, 26 переїде у телецентр. 

Подальша оптимізація підрозділів НСТУ, що знаходяться в Києві, дозволить зекономити більше 100 млн. грн. у 2018 році. 

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду