На суспільному мовнику «Нова Волинь» був перерваний прямий ефір через вимкнення світла

На суспільному мовнику «Нова Волинь» був перерваний прямий ефір через вимкнення світла

14:01,
22 Серпня 2017
2753

На суспільному мовнику «Нова Волинь» був перерваний прямий ефір через вимкнення світла

14:01,
22 Серпня 2017
2753
На суспільному мовнику «Нова Волинь» був перерваний прямий ефір через вимкнення світла
На суспільному мовнику «Нова Волинь» був перерваний прямий ефір через вимкнення світла
18 серпня у Луцьку внаслідок зникнення електропостачання у студії телеканалу «Нова Волинь» (Волинської філії Національної суспільної телерадіокомпанії) був перерваний прямий ефір суспільно-політичного ток-шоу «Протилежний погляд Live» про кримінальну Волинь.

Про це повідомляє Інститут масової інформації (ІМІ).

За словами продюсера і ведучого ток-шоу Тараса Шкітера, наразі невідома причина зникнення електроенергії у студії. За попередньою інформацією, це технічні неполадки.

«Зник потік електроенергії, що “живить” технічне обладнання. Зараз розбираємось в чому проблема, бо раніше такого ніколи не було», – зазначив пан Шкітер.

За його словами, орієнтовно за 12 хвилин технічні неполадки було усунено і  програма знову була в прямому ефірі.

Як повідомив продюсер, тоді у студії працювала телеведуча Галина Падалко. На своїй сторінці у Facebook вона написала, що після семи хвилин прямого ефіру у всій телерадіокомпанії випадково з незрозумілих причин пропало електропостачання.

Пані Падалко також повідомила, що на запрошену тему програми «Кримінальна Волинь» за 41 хв. до прямого ефіру вперше в історії «Протилежного погляду Live відмовився брати участь у дискусії гість програми – заступник начальника Головного управління Національної поліції у Волинській області Олег Шукалович. В оперативному режимі команді програми довелось перелаштовувати студію на формат інтерв’ю з колишнім начальником Луцького міського відділу УМВС України у Волинській області Ігорем Муковозом.

Директор філії ПАТ «НСТУ» «Волинська регіональна дирекція» Ольга Куліш у коментарі для ІМІ зауважила, що було знеструмлене не усе телебачення, як писала ведуча.

«Проблема стосувалась тільки одного вводу електроживлення студійного обладнання: банально спрацювали запобіжники при коливанні напруги. Наша технічна служба спрацювала оперативно, увімкнули автомати, перезавантажили систему і все – передача відновилась в ефірі. Думаю, що глядачі і не дуже помітили цього технічного браку, бо під час студійного збою транслювалась соціальна реклама і міжпрограмка», – зазначила вона.

За словами пані Куліш, студійне оформлення «Протилежного погляду» «досить енергомістке, працюємо на межі того, що можемо собі дозволити у радіостудії, переобладнаній під телевиробництво ще 1992 року».

«Обладнання для надійного і потужного  електропостачання ми вже встановили у майбутньому телецентрі, реконструкція якого, сподіваємось, завершиться нарешті за два наступні роки грантовим коштом Програми транскордонного співробітництва “Польща-Білорусь-Україна”. Тоді волинські журналісти зможуть втілювати в життя найскладніші телепроекти», – сказала вона.

Нагадаємо, на Суспільному проведуть конкурс для філій зі створення соціального ток-шоу. За словами голови правління НСТУ Зураба Аласанії, це буде невелике щотижневе півгодинне ток-шоу про локальні проблеми, яке виходитиме на філії. 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду