«UA: Перший» увійшов до ТОП-20 телеканалів за аудиторією 18+ (вся Україна)

Частка «UA: Першого» сягнула показника 0,97%. Це дозволило каналу піднятися на дві позиції та увійти до ТОП-20 телеканалів за аудиторією 18+ (вся Україна), повідомляє пресслужба Суспільного з посиланням на дані ТВ-панелі, які належать ІТК; дослідник — Nielsen; моніторинг — Комунікаційний Альянс та представлені UA: Перший. Дані наведено для аудиторій 18+ за показниками shr%. Докладно — у глосарії ІТК.

Згідно з дослідженнями, особливою популярністю у глядачів користуються ранкові й праймові новини, завдяки чому вони увійшли до ТОП-6 щоденних новин серед усіх українських телеканалів у відповідних слотах. Ранкові новини набрали  за півріччя середню частку 1,97%, праймові — 1,41%.

Частка марафону «На карантині», який на початку червня «На карантині. Марафон» був переформатований у проєкт «Суспільна студія. Марафон», склала 1,06%, завдяки чому показники відповідного слоту зросли на 28%.

Також популярними стали трансляції церковних богослужінь. Частка телеканалу у відповідних слотах зросла, у середньому, у 4 рази.

Зокрема, трансляції богослужінь Православної церкви України збирають середню частку 3,8%, Української греко-католицької церкви — 3,65%, Римсько-католицької церкви в Україні — 2,43%. 

У першому півріччі 2020 року телеканал розпочав виробництво власних проєктів-розслідувань, які демонструють позитивну динаміку показників. Перша передача з цього циклу, — «Дрогобич», у якій йшлося про причини та обставини обвалу чотириповерхового житлового будинку в місті Дрогобичі, отримала частку 0,78% та другий проєкт, — «Сто років ізоляції», який зазирнув за лаштунки системи психіатричних лікарень в Україні, зібрав частку 0,85% та отримав широкий суспільний та медійний резонанс. У планах Суспільного мовника — виробництво ще кількох розслідувань до кінця цього року.

Нагадаємо, за даними моніторингового звіту Інституту масової інформації за ІІ квартал 2020 року, в новинах «UA: Першого» не знайдено жодного замовного матеріалу

Додамо,  на «UA: Першому» планують досягти ромір частки аудиторії 1,30 % до кінця 2020 року. 

Як писав «Детектор медіа», показники «UA: Першого» у 2019 році впали по всіх основних аудиторіях. Канал не дотягнув до частки 1% по жодній з основних аудиторій. 

При тому в січні 2020 року показники «UA: Першого» зросли завдяки біатлону і фільмам про диких звірів. Наприклад, за «4+» частка каналу зросла з 0,54% до 0,92%, а за комерційною аудиторією «18-54, 50 тис.+» – з 0,34% до 0,49%.

У квітні 2020 року на каналі найкраще дивилися новини, проєкт Майкла Щура та великодні богослужіння.

comments powered by Disqus