«UA: Перший» покаже телепрем’єру української драми «Передчуття» В’ячеслава Криштофовича

12 грудня о 22:00 суспільний телеканал «UA: Перший» покаже телевізійну прем’єру українського драматичного фільму «Передчуття» режисера В’ячеслава Криштофовича.

Про це повідомила пресслужба Суспільного.

Гасло фільму – в житті все потрібно робити вчасно.

Міжнародна прем'єра драми відбулася у грудні 2019 року у Берліні. Українська прем'єра стірчки відбулася у серпні 2020 року на київському міжнародному кінофестивалі «Молодість».

В український прокат початково фільм мав вийти у квітні 2020 року, але через пандемію коронавірусу прем'єру перенесли на 8 жовтня 2020 року.

У фільмі розказана історія невеличкого приморського містечка N, в якому час плине неквапливо. Розмірене життя порушує чоловік, який вчинив самогубство. Про місце його поховання знають лише дружина і друг, які відмовляються ділитися таємницею з оточенням. Смерть чоловіка спонукає інших шукати відповіді на власні найголовніші питання. Усіх їх щось бентежить, і кожен хоче знайти правду в інших замість того, щоб подивитися вглиб себе.

Стрічка метра українського кінематографа В’ячеслава Криштофовича стала для нього поверненням у велике кіно після довгої паузи.

«Передчуття» покажуть у рамках кіновікенду на «UA: Першому», який щосуботи та щонеділі стартує о 22:00. У неділю, в ефірі вийде німецька історична драма «Баугауз» про мистецьку школу, яка дала поштовх боротьбі за рівність прав між жінками й чоловіками.

Фото: кадр із фільму

comments powered by Disqus