«UA: Перший» покаже фільм-розслідування «Король контрабанди» від команди «Слідство.Інфо»

Про це повідомив корпоративний сайт Суспільного.

«Король контрабанди» – десятий розслідувальний фільм команди «Слідства.Інфо». 

«У фільмі ми покажемо і розкажемо як купується держава. А також назвемо прізвища посадовців, які її продаюють», – анонсує команда «Слідство.Інфо».

Герой розслідування — український бізнесмен Вадим Альперін, який, за словами розслідувачів, завдяки великим грошам та зв'язкам змусив державу працювати на себе. Уперше про нього заговорили 2008 року, коли сомалійські пірати захопили судно «Фаїна», яке належало підприємцю, з українськими моряками на борту. Після цих подій Альперін зник з інформаційного простору.

Наприкінці 2019-го українські правоохоронці здійснили масштабну спецоперацію та викрили митні схеми бізнесмена. Журналісти проєкту «Слідство.Інфо» дізналися, що наразі детективи продовжують розслідування проти Вадима Альперіна та, як вони стверджують, його спільників із митниці.

«Ми отримали докази того, що Вадим Альперін купував посадових осіб у правоохоронній та судовій системах, щоб владнати власні проблеми й сприяти розслідуванням щодо своїх конкурентів. Тим слідчим, які намагалися боротися з його схемами, він мстився», — зазначили розслідувачі.

Нагадаємо, 25 березня 2019 року відбулася прем’єра документального фільму «Гандзюк. Системне вбивство» проєкту «Слідство.Інфо». Стрічка вийшла в обмежений кінопрокат у Києві та була показана в ефірі трьох телеканалів.

4 червня 2019 року проєкт журналістських розслідувань «Слідство.Інфо» випустив новий фільм-розслідування «Місто вкрадених квартир». Автори фільму – продюсерка Євгенія Моторевська та журналіст Дмитро Реплянчук. Стрічка розповідає про події осені 2018 року, коли журналісти «Слідство.Інфо» протягом кількох місяців вивчали складні схеми квартирних шахраїв і зруйновані долі їхніх жертв.

У вересні 2019 року на «Слідство.Інфо» та hromadske відбулася прем’єра фільму «Я – бот»  про «ботоферми».

comments powered by Disqus