«UA: Культура» покаже дитячу програму «Веселі саморобки»

На суспільному каналі «UA: Культура» у ранковому слоті показуватимуть дитячу програму «Веселі саморобки» з ведучою Туттою.

Програма стартує 10 жовтня. Її транслюватимуть по 10–13 серій у вихідні – суботу і неділю –  з 7:05 по 08:11.

У кожному випуску ведуча Тутта показуватиме, як зробити саморобку за допомогою доступного приладдя. Паперова машина, що їздить, акваріум із рибками, які рухаються, блокнот із кольоровими сторінками, 3D-листівка та багато іншого зможуть зробити своїми руками всі глядачі, які долучаться до перегляду.

Як відомо, на YouTube є канал «Веселі саморобки», де доступні понад 100 серій. Наразі на цей канал підписалося 34 тисячі користувачів. Програму «Веселі саморобки» також транслює у будні у ранковому і денному слотах дитячий канал «Піксель».

Нагадаємо, з 18 жовтня щонеділі о 14:15 в ефірі всіх регіональних телеканалів філій Суспільного виходитиме дитяча програма «Ок, я тобі поясню», яку для Національної суспільної телерадіокомпанії України виробляють на аутсорсі.

Додамо, з липня 2020 року на «UA: Першому» виходить наукове шоу для дітей «Шо? Як?», яку Суспільне виробляло у співпраці з Японією.

comments powered by Disqus