У «Суспільній студії» на «UA: Першому» Дарію Гірну замінить нова ведуча Інна Неродик

Із 5 травня прямоефірну програму «Суспільна студія» на телеканалі «UA: Перший» у денному слоті з 12:00 до 15:00 вестиме нова ведуча Інна Неродик у парі з Романом Суханом.

Щодругого тижня пару ведучих змінюватимуть колеги — Анатолій Єрема та Інна Москвіна, повідомив корпоративний сайт Суспільного.

У вечірніх блоках ефіру «Суспільної студії» продовжать працювати Ольга Сніцарчук та Ігор Шавро

Інна Неродик має багаторічний досвід роботи в журналістиці, а також була ведучою новин та розмовних студій на «5 каналі».

«У світі таких гібридних й інформаційних воєн, у світі постправди завжди має залишатися джерело інформації для суспільства, де можна бути впевненим, що ця інформація не заангажована, що можна довіряти і оперативно отримувати якісну, класну і цікаву інформацію. Я думаю, що саме Суспільне сьогодні — це єдине оте джерело інформації, якому українці можуть довіряти повністю», — прокоментувала Інна Неродик своє приєднання до команди Суспільного мовника.

Раніше телеведуча вже працювала в ефірі разом з ведучим Романом Суханом.

«Я дуже рада знову зустрітися в ефірі з Ромою, ми справді кілька років працювали разом в ефірі. Тож уже знаємо, хто як працює, можемо підстрахувати одне одного в ефірі, і я думаю, що це буде цікаво», — розповіла ведуча.

Нагадаємо, 30 квітня Дарія Гірна провела останній ефір в якості ведучої програми «Суспільна студія», яка виходить на суспільному каналі «UA: Першому». Невдовзі вона планує повернутися на екрани в інформаційно-аналітичному форматі.

Фото: пресслужба Суспільного мовлення

comments powered by Disqus