У Роттердамі оголосили слоган «Євробачення-2020»

Про це йдеться на офіційному сайті «Євробачення».

«Слоган "Відкрийся" неповний. Відкриємося один одному. Відкрийся музиці. Відкрийся Роттердаму. Відкрийся... що б ви не вибрали! Відчуйте свободу завершити цей слоган на свій розсуд. Так ми краще пізнаємо один одного», – сказав виконавчий продюсер конкурсу Сітце Баккер (Sietse Bakker).

Фото: Сітце Баккер, сайт oikotimes.com

За його словами, ця фраза об’єднує тему та гасло конкурсу, вона відображає те, що означають Нідерланди та з чим голландці можуть ідентифікувати себе: Це країна з відкритим розумом, де люди висловлюють свою думку з повагою один до одного.

«Ми також визнали важливим вибрати тему, яка відображає дух нашого часу. Люди стурбовані посиленням поляризації, і свобода не настільки очевидна для всіх, як хотілося б. Гасло Відкрийся закликає відкритися для інших людей і для різних думок», – сказав Сітце Баккер.

Він зазначив, що «Євробачення» було засноване через 10 років після Другої світової війни для зближення Європи за допомогою музики. У 2020 році 65-ий конкурс відбудеться у Роттердамі, через 75 років після звільнення Нідерландів та 80 років після руйнівного обстрілу міста.

Супервайзер «Євробачення» Йон Ола Санд вважає це гасло ідеальним для ювілейного конкурсу. Він згадав, що у 1956 році лише 7 країн могли спостерігати за конкурсом. Тепер же в «Євробаченні» бере участь вся Європа та Австралія, а за допомогою прямої трансляції до конкурсу долучається весь світ.

Нагадаємо,  «Євробачення-2020» пройде у Роттердамі (Нідерланди) з півфіналами 12 та 14 травня та грандіозним фіналом 16 травня 2020 року. 

У 2018 році в Ізраїлі на конкурсі перемогу Нідерландам приніс Дункан Лоренс із піснею Arcade. 

Національна суспільна телерадіокомпанія України оголосила нові правила для національного відбору на «Єаробачення-2020». Співаки, які після 2014 року виступали у Росії, Криму чи на окупованій території України, не зможуть брати участь у конкурсі. Також переможцю нацвідбору заборонено планувати виступи в країні-агресорі. Європейська мовна спілка не заперечила такі правила.

Фото на головній: сайт eurovision.tv

comments powered by Disqus