У НСТУ готують документальний серіал про війну на Донбасі – Лодигін

Про це сказав генеральний продюсер телебачення Ярослав Лодигін у щотижневому подкасті Костянтина Дорошенка і Андрія Боборикіна «Культура всего».  

Ярослав Лодигін розповів, що доручив члену правління Суспільного, відповідальному за телебачення, Юрію Макарову розробити документальний серіал із робочою назвою «На східному фронті без перемін».

За його словами, поточний стан справ на фронті наразі мало цікавий для медіа, там немає іноземних медіа.  У зв’язку з цим на Суспільному хочуть створити цілісну картину війни на Донбасі, щоб глядач подивився серіал і за 10 серій міг отримати зріз, що насправді відбувається від Широкіного до Станиці Луганської.

«Війна не зупиняється ні на секунду, – вважає генпродюсер телебачення. – Є простір для рефлексії. Є апдейт».

Нпагадаємо, на Суспільному хочуть знімати серіали у копродукції, допомагатиме Саша Костіна. Ярослав Лодигін розповів, що у НСТУ наразі проходить пітчинг ідеї, щоб через 2-3 роки показувати серіали. Також він вважає, що Суспільне, як і «1+1», має подавати заявки на підтримку серіалів у Держкіно та «Український культурний фонд».

Додамо, Руслан Городничий, який був  був генеральним продюсером розважального мовлення НСТУ, з серпня 2019 року займається розвитком продакшну на Суспільного мовлення, зокрема на «UA: Першому».

Фото: інфографіка Міністерства оборони України

comments powered by Disqus