Став відомий склад журі в нацвідборі на дитяче «Євробачення»

Про це повідомляє корпоративний сайт Суспільного.

За представника від України упродовж трьох днів глядачі голосуватимуть онлайн на сайті нацвідбору. Для цього потрібно бути авторизованим у фейсбуці або пройти авторизацію.

Голосування журі відбуватиметься на особистій сторінці кожного члена журі в соціальній мережі Instagram. Публікуючи ім’я учасника на власній сторінці, журі віддає свій голос за переможця нацвідбору.

До складу журі увійшло п’ятеро зіркових співаків:

  • Джамала — співачка, переможниця Євробачення-2016;
  • Аліна Паш — українська співачка й реперка;
  • Тарас Тополя — соліст гурту «Антитіла», молодіжний посол UNICEF в Україні;
  • Руслана Хазіпова — акторка та вокалістка гурту «Dakh Daughters»;
  • Дмитро Шуров — соліст гурту «Pianoboy».

Серед журі є представники Суспільного — музикознавці й ведучі:

  • Лариса Клюєвська — музична редакторка радіо «Промінь» та колишня музредакторка MTV Україна;
  • Тімур Мірошниченко — ведучий суспільного телеканалу «UA: Перший», незмінний коментатор пісенного конкурсу «Євробачення»;
  • Любов Морозова — музикознавиця, музична критикиня й ведуча суспільного телеканалу «UA: Культура».

Учасник, який набере найбільшу кількість уподобань користувачів, отримає один голос. Цей голос додадуть до голосів членів журі.

Зазначимо, переможця обиратимуть з 11 учасників, які увійшли до шорт-листа: восьмеро виконують авторську пісню, двоє, що виконували кавери, тепер співають пісню, надану Суспільним, а одна учасниця потрапила до шорт-листа автоматично, завдяки найбільшій кількості лайків.

Виконавці каверів Нікіта Ачкасов та Дарін Осман заспівали пісню Hello, запропоновану Суспільним. Її написали Марини Круть і Михайла Клименка, які виграли мистецький конкурс від Суспільногою

Сюжети про кожного з учасників шорт-листа можна переглянути тут.

«Цього року ми запропонували учасникам записати відповіді на кілька запитань і надіслати нам відео. Ми лише зробили монтаж. Так що все, що ви бачите в сюжетах — зняли самі учасники. На мій погляд, це допоможе краще зрозуміти учасника й відчути його енергетику», — зазначив виконавчий продюсер творчого об’єднання розважального мовлення «UA: Першого» Станіслав Мєдвєдєв.

Нагадаємо, цього року Суспільне проводить національний відбір на дитяче «Євробачення», у якому можна виконувати як оригінальні пісні, так і кавери.

До 12 вересня буде оголошено ім’я переможця нацвідбору на дитяче «Євробачення».

Дитяче «Євробачення» відбудеться 29 листопада у Варшаві (Польща). Польський суспільний мовник (Telewizja Polska) прийматиме «Дитяче Євробачення» вдруге поспіль . У 2019 році конкурс проходив у місті Глівіце (Польща). 

 Ілюстрація: сайт corp.suspilne.media

comments powered by Disqus