«UA: Перший» покаже прем’єру іспанського серіалу «Посольство»

Із 1 лютого на суспільному телеканалі «UA: Перший» відбудеться прем’єра іспанського драматичного серіалу «Посольство» від творців популярних серіалів «Гранд-готель» та «Вельвет».

Серіал «Посольство» транслюватимуть із понеділка по п’ятницю о 22:00 та у повторі о 9:30. Про це повідомила пресслужба Суспільного.

«Головний герой Луїс Салінас — іспанський посол у Таїланді. Він приїздить до Бангкока з бажанням подолати корупцію та хаос у місцевому посольстві. Ентузіазм та віра у світлі ідеали Салінаса швидко розбиваються вщент, коли він занурюється у тамтешні реалії. За його спиною плетуть мереживо інтриг, а кожен навколо готовий вхопити ласий шматок багатств. До Салінаса приїздить його дружина, журналістка Естер та донька Клаудія разом із нареченим. У жорстокій грі бізнесу та влади сім’я має стати для нього підтримкою, але навіть у найрідніших людей є свої секрети», – анонсують на Суспільному.

Головну роль у фільмі виконав популярний іспанський актор Авель Фолк, який свого часу зіграв у романтичній драмі Вуді Алена «Вікі Крістіна Барселона». Також у серіалі зіграли популярні іспанські телеакторки: Урсула КорбероАмайа Саламанка та Белен Руеда.

Нагадаємо, у 2020 році Національна суспільна телерадіокомпанія витратила на закупівельний контент близько 27 мільйонів гривень. 

comments powered by Disqus