Суспільне планує знімати два серіали у 2020 році

Суспільне планує знімати два серіали у 2020 році

11:42,
19 Листопада 2019
3008

Суспільне планує знімати два серіали у 2020 році

11:42,
19 Листопада 2019
3008
Суспільне планує знімати два серіали у 2020 році
Суспільне планує знімати два серіали у 2020 році
Національна суспільна телерадіокомпанія України планує у 2020 році виробляти контент, зокрема почати два серіали.

Про це в інтерв’ю "The Бабель" сказав голова правління НСТУ Зураб Аласанія.

За його словами, компанія "спробує почати виробляти контент – це найважливіше".

«Ми сподіваємося почати два серіали в наступному році. Але це не все  -- зміниться сам сенс ефіру "UA: Першого", зміниться сітка, буде нова студія», – сказав він.

Пізніше Зураб Аласанія опублікував на своїй сторінці у Facebook відео з нової студії, підписавши: «Найбільший в країні (готовий посперечатися мо тільки з film.ua) chromakey (Хромакей, або "Зелений екран", "Синій екран" — технологія, що широко використовується на етапі пост-продакшн в кіно та на телебаченні – Ред.), в студії Суспільного».

Голова правління НСТУ зазначив, що в планах компанії серіали і фільми, ко-продакшн, і не тільки тут, але і за кордоном, що категорично заборонено Законом «Про суспільне телебачення та радіомовлення». За його словами міністр  культури, молоді та спорту  Володимир Бородянський сказав, що заради цих планів поміняють закон. «Знаючи цих хлопців, розумієш, що вони можуть», – додав Зураб Аласанія.

Нагадаємо, міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський вважає, що Суспільний мовник зобов'язаний 50 % грошей витрачати на створення контенту

Бюджет Суспільного у 2020 році становитиме 1 млрд 711 млн 516 тис, на 300 млн грн менше, ніж  передбачено законом «Про суспільне телебачення та радіомовлення України».

Раніше член правління Національної суспільної телерадіокомпанії (НСТУ)  Ярослав Лодигін сказав, що 1 січня 2020 році «UA: Перший» вийде в оновленому форматі. Робоча назва оновленого каналу «Суспільне».

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду