На «UA: Культурі» виходитиме англомовна програма про життя у Великій Британії

Вона виходитиме в будні о 22:35. Програму покажуть у межах партнерства з Британською радою, повідомляє пресслужба Суспільного.

«Слово на вулиці» – це програма навчання англійській мові, яка була створена BBC та Британською радою. Відеосюжети розраховані на рівень В1 – В2, що  відповідає вимогам програми для  9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, зазначено на сайті Британської Ради.

У «Слові на вулиці» йтиметься про життя у Великій Британії: тамтешні звички, побут, менталітет тощо.

Головні герої — брат і сестра Стів та Ешлі — подорожують Великою Британією і роблять буденні справи, як-от ходять на тренування, крамницями, до кафе й на навчання. Показуючи їхнє життя, представники Британської ради розповідають про особливості країни.

«UA: Культура»  покаже 10 серій «Слова на вулиці».

BBC надала право на показ пізнавальної програми «Слово на вулиці», яка робить вивчення англійської простішим, лише кільком телерадіокомпаніям Східної Європи. Суспільний мовник обрали для трансляції програми в Україні.

Зазначимо, що з 10 вересня у міжрегіональному проєкті «Ранок на Суспільному» виходить відеощоденник «Хочу знати англійську». У проєкті залучені сім учасників із Сум та спецкореспондентка «Ранку на Суспільному» Христина Бондаренко. Вони разом із вересня до грудня вивчатимуть мову зі Станіславом Дугіним у школі іноземних мов New Learning. За шістнадцять тижнів проєкту герої відеощоденника мають підвищити рівень своєї англійської та подолати мовний бар'єр. Досягненнями й невдачами учасники ділитимуться з глядачами Суспільного щочетверга в ефірі ранкового шоу.

Фото: сайт britishcouncil.org.ua

comments powered by Disqus