Канал «UA: Культура» покаже документальний цикл ВВС про залізниці Аляски і Канади

Ведучий проєкту – британський журналіст Майкл Портільйо. Він перетнув Атлантичний океан, щоб проїхатися залізницями Північної Америки й дізнатися, як їхня поява вплинула на людей, події та розвиток країни в цілому.

Сучасний стан залізниць і довколишніх регіонів ведучий звірятиме з Епплтонівським путівником — виданням кінця ХІХ століття, що розповідає про залізничні шляхи Північної й Південної Америки. 

У документальному циклі покажуть красу та багатство диких місцин Аляски й Канади, найцікавіші залізничні станції та історію будівництва залізниць і паротягів.

Нагадаємо, з середини червня на суспільному каналі «UA: Культура» виходить п’ять закордонних документальних серіалів – «Дивовижні сади», «Смаки Європи», «Всі на море!», «Експедиція зі Стівом Бекшеллем» та «Грандіозні подорожі залізницею Великої Британії».

У липні 2020 року на «UA: Першому» відбудлися дві прем’єри – пізнавальні програми про філософію натільного малюнка «Зроби мені тату 2.0» та про можливості людського мозку «Нові погляди на плацебо».

comments powered by Disqus