Дитяче Євробачення-2019: від України поїде киянка Софія Іванько

Про це повідомила прес-служба НСТУ.

За інформацією компанії, представники оргкомітету (журі) понад три години прослуховували пісні кожного з 10 фіналістів нацвідбору, щоб обрати дитину, яка представлятиме Україну на міжнародній арені.

Софія Іванько бере участь у нацвідборі на дитяче «Євробачення» вже втретє. У 2018 році вона потрапила у десятку фіналістів, проте здобути довгоочікувану перемогу дівчинці вдалося лише цього року. Софія сама пише пісні й конкурсну пісню «Коли здається» написала спеціально до дитячого «Євробачення-2019».

Переможниця цьогорічного національного відбору на дитяче «Євробачення» навчалася в музичній школі по класу фортепіано та естрадного співу, а також у творчій студії заслуженого діяча естрадного мистецтва України Михайла Толмачова. У 2019 році Софія Іванько брала участь у вокальному талант-шоу «Голос. Діти» на комерційному телеканалі «1+1», де потрапила у команду Джамали.

Співачка Alyosha, яка входить у склад журі, сказала, що з піснею треба ще трошки попрацювати, допрацювати її, і тоді це буде дуже крутий матеріал, дуже крута пісня.

Як писав «Детектор медіа», національний відбір проводили онлайн, як і у 2018 році. Прийом заявок тривав місяць – із 8 липня до 8 серпня включно. 13 серпня представники оргкомітету національного відбору на дитяче «Євробачення-2019» визначили 10 фіналістів, які змагалися за можливість представляти Україну на цьогорічному міжнародному пісенному конкурсі.

До оргкомітету національного відбору на дитяче «Євробачення-2019» входили: співачка й членкиня правління Суспільного мовлення Олександра Кольцова, українська співачка та представниця України на Євробаченні-2010 Alyosha, співак і композитор Adam, співачка та композиторка Tanya Sha, музичний продюсер розважального напряму Суспільного Олександр Стасов, голова делегації дитячого «Євробачення-2019» від України Оксана Скибінська, виконавчий продюсер розважального напряму Суспільного Станіслав Медведєв.

17-й дитячий конкурс «Євробачення» пройде 24 листопада, в Arena Gliwice – одному з найбільших сучасних розважальних центрів Польщі. 

25 листопада 2018 року представниця від Польщі 14-річна Роксана Вєнгель із піснею Anyone I Want to Be перемогла на дитячому «Євробаченні-2018» у Мінську (Білорусь). Це перша перемога польського представника у дитячому «Євробаченні». Конкурсантка від України Даріна Красновецька отримала 4 місце (182 бали). Вона виконувала україно-англомовну пісню Say love («Кажу любов»).

Фото: прес-служби НСТУ

comments powered by Disqus