У НСТУ з 8 липня прийматимуть заявки на нацвідбір на участь у дитячому «Євробаченні-2019»

У НСТУ з 8 липня прийматимуть заявки на нацвідбір на участь у дитячому «Євробаченні-2019»

12:21,
5 Липня 2019
2443

У НСТУ з 8 липня прийматимуть заявки на нацвідбір на участь у дитячому «Євробаченні-2019»

12:21,
5 Липня 2019
2443
У НСТУ з 8 липня прийматимуть заявки на нацвідбір на участь у дитячому «Євробаченні-2019»
У НСТУ з 8 липня прийматимуть заявки на нацвідбір на участь у дитячому «Євробаченні-2019»
Сольні виконавці і гурти, які є громадянами України або постійно проживають в Україні та яким на день проведення фіналу Міжнародного дитячого пісенного конкурсу «Євробачення-2019» (24 листопада 2019 року) буде не менше 9 і не більше 14 років, можуть подавати заявки у Національну суспільну телерадіокомпанію України на національний відбір конкурсу.

Національний відбір проводитимуть онлайн, як і у 2018 році. Прийом заявок триватиме місяць – із 8 липня до 8 серпня включно. Про це йдеться у положенні про національний відбір на участь у дитячому пісенному конкурсі «Євробачення-2019», який затвердило правління НСТУ на черговому засіданні 1 липня.

У положенні перелічені вимоги до учасників відбору, серед них зазначено, що юний артист має мати пісню (слова і музика) тривалістю до 3 хвилини, яка до 1 травня 2019 року не була опублікована.

«Обов’язковою умовою участі у Відборі є надання ПАТ «НСТУ» учасниками (їхніми батьками або опікунами) письмового підтвердження про те, що пісня, яка виконуватиметься учасником Відбору, є оригінальною і до 01 травня 2019 року не видавалася комерційно, не публікувалася та не виконувалася публічно», – зазначено у положенні.  

Слова пісні учасника нацвідбору повинні бути написані та виконані переважно українською мовою, при цьому до 40 % від повного тексту пісні може бути написано та виконано іноземною мовою.

Окрім вимог до пісні, у положенні є вимоги до самих учасників., зокрема, що їхній зовнішній вигляд не повинен мати відвертий та/або зухвалий вигляд та має відповідати віку учасника.

Учасники нацвібору повинні дотримуватися етичних правил, прописаних НСТУ. Учасники не можуть допускати будь-яких висловлювань, коментарів образливого характеру, оцінювання виконання (вокальних даних), зовнішнього вигляду тощо щодо інших учасників, включаючи та не обмежуючись розміщенням відповідних публікацій у будь-яких ЗМІ та/чи дописів у соціальних мережах тощо. Також будь-які контакти учасників відбору зі ЗМІ повинні здійснюватися за погодженням із призначеним представником ПАТ «НСТУ».

У положенні також прописані умови договору, який потрібно буде підписати батькам учасника, анкета учасника на участь у відборі, згода та гарантії, що надаються батьками (опікунами, законними представниками) учасника для участі у національному відборі учасника на міжнародний дитячий пісенний конкурс «Євробачення-2019», вимоги до завантаження фото -, відеоматеріалів учасників, що подаються для національного відбору учасника на міжнародний дитячий пісенний конкурс «Євробачення-2019».

Всі необхідні документи для участі у відборі на дитяче «Євробачення-2019» потрібно пересилати на адресу: ПАТ «НСТУ» вул. Мельникова (Юрія Іллєнка), 42, м. Київ, 04119 Електронна адреса: jesc.2019@suspilne.media jesc.tech@suspilne.media

Повний текст положення читайте тут.

Оргкомітет буде опрацьовувати заявки на участь у відборі, визначення учасників для шорт-листа відбору – 9 до 11 серпня включно. Шорт-лист відбору планують опублікувати з 12 по 14 серпня.

Нагадаємо, 17-й дитячий конкурс «Євробачення» пройде 24 листопада, в Arena Gliwice – одному з найбільших сучасних розважальних центрів Польщі. 

25 листопада 2018 року представниця від Польщі 14-річна Роксана Вєнгель із піснею Anyone I Want to Be перемогла на дитячому «Євробаченні-2018» у Мінську (Білорусь). Це перша перемога польського представника у дитячому «Євробаченні». Конкурсантка від України Даріна Красновецька отримала 4 місце (182 бали). Вона виконувала україно-англомовну пісню Say love («Кажу любов»).

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду