Данило Мокрик залишає посаду ведучого «Теми дня»

Наприкінці випуску «Теми дня» 18 січня 2019 року на телеканалі «UA:Перший» ведучий програми Данило Мокрик попрощався не лише з гостем програми, яка була присвячена виборам президента, заступником голови ЦВК Євгеном Радченком, а й з глядачами.

«Це був мій останній випуск у якості ведучого цієї програми. Наступного тижня вестиме «Тему дня» Ольга Сніцарчук. А потім новий ведучий. Хто мене замінить, я не знаю», – сказав Данило Мокрик. 

У коментарі «Детектору медіа» Данило Мокрик зазначив, що він втомився, бо одночасно працює на двох інтенсивних роботах. Тому вирішив працювати на одній.

Пізніше на своїй сторінці у Фейсбуку Данило Мокрик опублікував останній кадр із ним в якості ведучого «Теми дня» на «UA: Першому».

«Це – майже 200 ефірів, майже 200 гостей, майже 200 розмов. І це – люди, з якими мені було дуже комфортно працювати. Особливо: редактор програми Юля Спасокукоцька і гостьова Наталя Туркенич Іванченко.

І це – реальна свобода слова. Все, що ви бачили в ефірі програми, обмежувалося тільки і виключно нашими уявленнями про стандарти журналістики. Жодного тиску, жодної цензури. Звичайно, були помилки. Але це були, що називається, honest mistakes», – зазначив він.

За його словами, для того, щоб «Тема Дня» розвивалася, їй треба зараз присвячувати більше уваги, більше роботи, більше зусиль і натхнення. Данило Мокрик ж втомився поєднувати дві інтенсивні роботи – ведучого у «Темі дня» і журналіста у Bihus.info.

Він подякував команді Суспільного і додав, що «це – найбільший шанс на глобальне незалежне ЗМІ, який є в цієї держави», тому  порадив його підтримувати.

Нагадаємо, з вересня 2017 року працював на Суспільному — співавтором і ведучим щоденної розмовної програми «Тема дня» на «UA: Першому». Водночас він працює у програмі журналістських розслідувань «Наші гроші з Денисом Бігусом».

Раніше, у серпні 2017 року телеканал ZIK закрив програму журналістських розслідувань «Остання інстанція», редактором і ведучим проекту був Данило Мокрик.

comments powered by Disqus