13 конкурсантів візьмуть участь у дитячому «Євробаченні», але виступатимуть у студіях своїх країн

29 листопада у дитячому «Євробаченні» у Варшаві візьмуть участь представники 13-ти країн. Усі конкурсні пісні будуть виконуватися в студії в кожній країні-учасниці.

Повний список учасників опублікували на офіційному сайті конкурсу.

Серед країн-учасниць: Вірменія (мовник ARMTV), Білорусь (мовник BTRC), Франція (мовник FTV), Грузія (мовник GPB), Казахстан (Khabar Agency), Мальта (PBS), Нідерланди (AVROTROS), Росія (RTR), Сербія (RTS), Іспанія (RTVE), Україна (НСТУ) і країна-господиня конкурсу Польща (TVP). До них приєднається Німеччина (ARD / ZDF / Kika), яка вперше змагатиметься.

Шоу, яке другий рік поспіль організовуватиме суспільний мовник Польщі Telewizja Polska, у 2020 році набуде іншої форми через пандемію COVID-19: Дитяче «Євробачення» відбуватиметься у прямому ефірі зі студії Варшави з усіма ведучими та необхідною командою, які мають дотримуватися соціального дистанціювання.

Усі конкурсні пісні будуть виконуватися в студії в кожній країні-учасниці.

Виконавчий директор конкурсу Мартін Остердаль (Martin Österdahl) сказав, що через пандемію організатори не зможуть запросити усіх учасників до Варшави для особистого змагання на дитячому конкурсі.

Він зазначив, що конкурсанти матимуть рівні шанси.

«Ми твердо вирішили, що шоу має продовжуватися, і що цей конкурс, який проводиться щороку з 2003 року, повинен продовжуватися. Незважаючи на зміни цього року, усі талановиті молоді люди, обрані для представлення своїх країн, все одно матимуть рівні шанси засвітитися, і, за традицією, глядачі з усього світу зможуть голосувати за свої улюблені пісні в інтернеті», – сказав він.  

Щоб забезпечити чесність змагань, члени Європейської спілки мовників у 13 країнах-учасницях домовились використовувати подібний макет сцени та технічні налаштування для виступу своїх артистів.

Організатори зазначили, що хоча юні співаки не зможуть зустрітися особисто, цифрові платформи дитячого «Євробачення» дадуть можливість всім, хто бере участь у конкурсі, поділитися досвідом та виступити разом.

Нагадаємо, у 2020-му році Суспільне мовлення в Україні проводить національний відбір на дитяче «Євробачення», в якому юні співаки могли виконувати як оригінальні пісні, так і кавери.

7 вересня завершилося онлайн-голосування за представника від України.До 12 вересня буде оголошено ім’я переможця нацвідбору на дитяче «Євробачення».

Дитяче «Євробачення» відбудеться 29 листопада у Варшаві (Польща). Польський суспільний мовник (Telewizja Polska) прийматиме «Дитяче Євробачення» вдруге поспіль . У 2019 році конкурс проходив у місті Глівіце (Польща). 

comments powered by Disqus