«UA:Львів» змінює режим роботи через підтверджений випадок захворювання на COVID-19

Через це тимчасово зупинили вихід ранкового включення «UA:Українське радіо Львів» о 7:00. Про це йдеться на сайті corp.suspilne.media.

Крім того, увесь тиждень інформаційно-аналітичну програму «Тема дня» вестиме незмінно редакторка Іванка Федів. 

«Буду щодня в ефірі, а колеги, котрі на самоізоляції, допомагатимуть дистанційно: із гостями, написанням сценарію і коментарями. Також колеги з новин постійно запитують, чим допомогти. Ситуація показала, що в нас крута, згуртована команда, однак нехай таких випадків більше не буде. Хай усі будуть здорові!» – прокоментувала редакторка «Теми дня» Іванка Федів

Приміщення філії продезінфікували й стежать за самопочуттям усіх працівників. 

«Ті, хто контактував із працівником, який захворів, перебувають на самоізоляції. До наступного тижня всі мають зробити тести», – зазначила менеджера Львівської філії Суспільного Тетяна Колісніченко.

Раніше з 11 серпня філія Суспільного "UA: Карпати" змінила режим роботи, частина команди якої  виконуватиме роботу дистанційно через підтвердження випадку захворювання на коронавірус в одного з працівників телеканалу.

Нагадаємо, із 5-го до 10 серпня філія вже вимушено змінювала режим роботи. Від початку карантину ще три філії Суспільного тимчасово переходили на режим дистанційної роботи через випадки захворювання серед працівників – Рівненська, Чернівецька та Івано-Франківська.

Нагадаємо, 25 червня Чернівецька філія НСТУ (канал «UA: Буковина», «Українське радіо. Буковина») відновила роботу після двотижневої вимушеної перерви через підтвердження випадку захворювання на COVID-19 в однієї з співробітниць.

Нагадаємо, 12 червня частина працівників Чернівецької філії Суспільного перейшла на дистанційний режим роботи через підтверджений випадок захворювання на COVID-19

Попри це команда мовника продовжила інформувати населення про найважливіші події регіону. В ефірі продовжили виходити випуски новин на радіо, телебаченні та на діджитал-платформах мовника: на сайт Суспільного Буковини, сторінці Суспільного Буковини у Facebook, Instagram-сторінці, Youtube-каналі і Telegram-каналі філії.

Додамо, у травні у семи співробітників «UA: Рівне» підтвердили COVID-19.  Інженер філії Микола Теремок пішов із життя через ускладнення, спричинені коронавірусом.

comments powered by Disqus