«UA: Чернігів» і «UA: Львів» показали в ефірі концерт «Різдво» та як колядують львівські родини

Канал «UA: Чернігів» зробив телеверсію концерту «Різдво» від академічного ансамблю пісні і танцю «Сіверські Клейноди». Концерт виходив в ефірі 6 січня о 21:50 та 7 січня о 7:00 та 18:40.

Художній керівник та головний диригент, заслужений діяч мистецтв України – Сергій Вовк.

Команда «UA: Львова» зняла сюжети про Різдво, які показала в ранковій програмі «Добрий ранок» 6 січня, у переддень Різдва. Повтор різдвяного ефіру – 7 січня.

Ранкова програма наповнилася колядою від хорів «Гомін» та «Дударик».

Колядує муніципальний хор «Гомін» 

Колядує хорова капела «Дударик»

Про традиції, сімейні історії та особливості святкування Різдва розказали три львівські родини. 

Франкознавці Богдан Тихолоз та його дружина Наталія прийшли у студію разом із дітьми. Вони розповіли про їхні родинні Дідух та коляду та про традиції святкування Різдва в родині Івана Франка і які з них сім’я Тихолозів запровадила у власному домі.

Сімейство Кожушків пригостило пампухами, які випікають за родинним рецептом, та розказало про історію створення їхнього сімейного музичного колективу. 

Творча родина Гордія Старуха та Дарії Альошкіної разом із дітьми створили різдвяних ангелів. У студії «Доброго ранку» гості розказали про зміст витинанок, а ще — про коляду «Зозуля», відеокліп на яку у грудні презентував Гордій, повідомляє сайт «UA: Львів».

Нагадаємо, майже всі філії Суспільного показували проєкти у новорічний період. Зокрема, канал «UA: Волинь» показав власний новорічний концерт у ніч на 1 січня.

Фото: сайт  «UA: Львів» 

comments powered by Disqus