«UA: Буковина» покаже наживо події фестивалю Meridian Czernowitz

Про це повідомила пресслужба Суспільного.

В умовах жорсткого карантину та внесення Чернівців до «червоної зони» фестиваль відбудеться онлайн.

За словами продюсера «UA: Буковина» Максима Волошина,  деякі події відбудуться безпосередньо в студії Чернівецької філії Суспільного і дворику будинку радіо «UA: Буковина».

4 і 5 вересня ці події та основну частину фестивалю із Целанівського центру покажуть наживо на платформах філії –  телеканаліфейсбук-сторінці та ютуб-каналі

«Плануємо радійний спецефір із Юрієм Андруховичем про його новий роман «Радіо Ніч», а найцікавіші дискусії та презентації адаптуємо в радіоформаті для наших слухачів», – сказав продюсер філії.  

Фокусна тема фестивалю у 2020 році— «Слідами Целана». У програмі: поетичні читання, дискусії та презентації книжок. Серед них — поетичні збірки «NAKED ONE» Юрія Іздрика, «За такі гріхи Бог ще подякує» Тані Малярчук, поема-трактат Володимира Гаряїва «Метафізичний реквієм», а також прозові — «малий український роман» Андрія Любки й «Порт Житана» Олеся Ільченка. Загалом учасниками Meridian Czernowitz стануть майже тридцять митців із п’яти країн

Про фестиваль розповість також команда редакції, котра виготовляє проєкти мовами національних меншин.

«Розкажемо про Meridian Czernowitz нашим румунськомовним глядачам у проєкті «У нас на Буковині» й проведемо ефір про фестиваль румунською на радіо», — зазначив Максим Волошин. 

Про Meridian Czernowitz ітиметься в п'ятничному випуску щоденного проєкту «Сьогодні. Головне» на телеканалі «UA: Буковина». Крім того, команда планує увімкнення кореспондентів із подій у загальнонаціональному ефірі Суспільного.

Нагадаємо, у 2019 році канал «UA: Буковина» з виїзної студії висвітлював фестиваль Meridian Czernowitz.

Фото: сайт meridiancz.com

comments powered by Disqus