У редакторки суспільного каналу «UA: Буковина» підтвердили COVID-19 (ДОПОВНЕНО)

Про це повідомляє сайт «Суспільне Новини» з посиланням на продюсера Чернівецької філії Суспільного мовлення Максима Волошина.

За словами продюсера, редакторка востаннє була на роботі 9 червня, увесь час перебувала в масці. 12 червня вона дізналася про позитивний результат тесту.

Співробітники філії, з якими вона близько контактувала, пішли на самоізоляцію. Решта співробітників працюватимуть дистанційно, зазначили у філії.

У звичному режимі працюватиме новинна редакція філії та співробітники, які забезпечують вихід новинних випусків в ефір, додають у Чернівецькій філії Суспільного.

«Попри складну ситуацію ми й далі інформуватимемо населення на платформах Суспільного Буковини. Це випуски новин на радіо й телебаченні та наповнення сайту й соцмереж. А поки ми тимчасово зупиняємо випуск інших теле- та радіопроєктів до стабілізації ситуації», — сказав Максим Волошин.

У приміщеннях філії 12 червня проводять дезінфекцію, повідомляє корпоратвиний сайт Суспільного. 

«Бажаємо якнайшвидшого одужання нашій колезі. Вдячний колективу філії за зібраність і швидке реагування на нові обставини. Суспільне Буковини й надалі інформуватиме своїх глядачів і слухачів про найважливіше. А вся команда Суспільного підтримує та допомагає нашим колегам у Чернівецькій філії», — зазначив член правління Суспільного, відповідальний за адміністративно-господарський напрям і регіональний розвиток, Микола Чернотицький

Команда Чернівецької філії Суспільного працюватиме адаптовано — усі, хто може перейти на дистанційну роботу, залишаться вдома. Проте відділ новин працюватиме у звичному режимі, щоб оперативно повідомляти чернівчанам важливу інформацію. 

Нагадаємо, у травні у семи співробітників «UA: Рівне» підтвердили COVID-19.  Інженер філії Микола Теремок пішов із життя через ускладнення, спричинені коронавірусом. 

Фото: сайт suspilne.media

comments powered by Disqus