Телеканал «UA: Суми» висвітлюватиме театральний фестиваль «Чехов-фест»

Про це повідомляє офіційний сайт Суспільного мовлення.

«Цьогоріч плануємо пряму трансляцію на телеканалі та в соцмережах із церемонії відкриття фестивалю. Готуватимемо "Щоденники Чехов-фесту", які глядачі зможуть переглядати в ранковому ток-шоу протягом фестивальних днів, а також ексклюзивні інтерв’ю з учасниками фесту в суботній програмі "Кавовий клуб"»,сказала продюсерка Сумської філії та членкиня журі фестивалю «Чехов-фест» Оксана Кириленко.

Театральний фестиваль «Чехов-фест» започаткований у 2013 році громадською організацією «Арт-Хвиля» й був присвячений 125-річчю першого приїзду письменника Антона Чехова до Сум. Цього року у фестивалі візьмуть участь 11 театрів із Києва, Львова, Івано-Франківська, Сум. Відкриватиме фестиваль Київський академічний театр драми та комедії на лівому березі Дніпра з виставою «Вася должен позвонить» за участі народної артистки Ади Роговцевої.

Нагадаємо, з квітня 2018 року суспільний телеканал «UA: Культура» Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) із понеділка по четвер у вечірньому праймі (о 20:30) показував чотири нові програми: «#КіноWALL» з Сергієм Тримбачем, «#БібліоFUN» з Ростиславом Семківом, «#МузLove» з Любою Морозовою та «#NeoСцена» з Олегом Вергелісом.

Фото: прес-служби НСТУ

comments powered by Disqus