Сумська ОДТРК отримала логотип Суспільного мовника

«Сумська ОДТРК перша з-поміж інших регіональних державних мовників довела, що новини можна робити чесно. Там нема заказухи, джинси. Це показали і моніторинги ГО «Телекритика», і наші власні. Компанія з 106 людей розуміє, навіщо вона працює і розуміє суспільні цінності. Так працювати важко, але це можливо. Хотілось би, щоб на прикладі Сум решта регіонів зрозуміли, що це можливо, що ніхто не помре без грошей», - розповів Зураб Аласанія. «Логотип – це ціннісна річ. Це не означає, що весь контент змінився, він нормальний по цінностях, але він поки що не дотягує ані по картинці, ані по змісту», - додав гендиректор.

Роботу решти регіональних філій НТКУ пан Аласанія вважає незадовільною: в цьому році жоден з них не отримає логотип Суспільного мовника.

 «Останні півтора роки ми намагалися відповідати духу Суспільного, особливо це стосується нашої новинної редакції. В тому числі і за моніторингами ГО «Телекритики» ми показували відсутність джинси в наших новинах. Це означає те, що цінності наших журналістів відповідають Суспільному. Але дуже багато роботи ще попереду», - розповів директор Сумської ОДТРК Микола Чернотицький.

Нагадаємо, обласні державні телерадіокомпанії перебувають у стані реформування у філії НТКУ.

У вересні цього року Зураб Аласанія заявив, що логотипа Суспільного мовлення удостояться лише ті канали, які не публікуватимуть джинсу і замовні матеріали.«Показник – це коли кожна компанія позбавиться від джинси, від "заказухи" і ми будемо в цьому впевнені. От тоді ми вже приліпимо UA до того логотипа, який їм звичний - у кожної компанії є свій. Коли на ОДТРК з'являється цей логотип - тоді ми знаємо, що там точно немає джинси. Решта потроху буде змінювати людей, ставлення до роботи, до продукту і до Суспільного як такого», – зазначив Аласанія.

comments powered by Disqus