Рівненська філія Суспільного частково відновила роботу

Про це повідомляє сайт «UA: Рівне».

Із 25 травня в ефір повернулися випуски новин. Шефредактор новин «UA: Рівне» Орест Гринюк розповів, що команда Рівненського ньюзруму поділена на дві бригади і працюватиме позмінно. Новинарі готують два випуски телевізійних новин о 13:00 і о 19:00 і два випуски радійних новин.

За словами менеджерки Рівненської філії Суспільного Людмили Хоми, філія відновила свою роботу у тому форматі, який у нас був з 16 березня по 8 травня.

«Ми продовжуємо дотримуватись всіх карантинних правил, стежити за проведенням дезінфекції приміщень і дотриманням особистих санітарно гігієнічних норм на робочих місцях. При вході в приміщення на ресепшені вимірюють температуру, працівники забезпечені масками, засобами індивідуального захисту і дезінфекторами. Частина людей залишається працювати дистанційно. Частина людей поки що на простої», — сказала Людмила Хома.

З 12 по 25 травня усі працівники Рівненської філії Суспільного були переведені на дистанційний режим роботи через підтвердження випадків захворювання на COVID-19 у семи співробітників мовника. Команда Суспільного Рівненщини працювала дистанційно, щоб забезпечувати рівнян важливою і своєчасною інформацією, яка подавалась у рухомому рядку телеканалу на сайті та на діджитал-платформах мовника.

Продюсер філії Михайло Чубай сказав, що у повноцінному режимі 24/7 працював і працює діджитал підрозділ.

«Наш сайтсторінка у фейсбук, інстаграм і телеграм канали UA: Рівне завжди оперативно інформують про найважливіші події. Будемо стежити за станом здоров’я наших працівників, і якщо все буде добре, то з 1 червня в ефір телебачення і радіо повернеться інформаційно-аналітична передача "Тема дня". Сподіваємось, що найближчим часом ми повернемось до повноцінного функціонування»,— зазначив він.

На жаль, ускладнення, спричинені коронавірусом, забрали життя інженера філії Миколи Теремка. На сьогодні один працівник одужав, двоє чекають на результати повторних тестувань, що підтвердять одужання, троє лікуються вдома, повідомили у філії.

Нагадаємо, у кількох співробітників «UA: Рівне» підтвердили COVID-19. 16 травня стало відомо, що передчасно пішов із життя інженер Рівненської філії Суспільного («UA: Рівне») Микола Теремок, у нього підтвердили захворювання на COVID-19. 

Із 12 травня філія перейшла на дистанційний режим роботи.  Спершу повідомлялася, що до 18-го травня регіональний канал транслюватиме ефір столичного мовлення, пізніше дистанційний режим роботи продовжили до 24 травня.

Журналістка Суспільного з Рівного, в якої діагностували COVID, поділилась тим, які симптоми відчувала на початках та які через тиждень. 

Працівники Рівненської філії Суспільного записали відео, в якому подякували за підтримку.

comments powered by Disqus