Продюсеркою «UA: Одеси» стала Олена Кваша, а «UA: Харкова» – Ірина Первишева

Олена Кваша перемогла на конкурсі на посаду продюсерки Одеської філії Суспільного, а Ірину Первишеву обрали продюсеркою Харківської філії.

Про це повідомила пресслужба Суспільного на корпоративному сайті.

Загалом у відборі на керівника філії АТ «НСТУ» «Одеська регіональна дирекція» взяли участь 5 кандидатів. На посаду продюсера філії АТ «НСТУ» «Харківська регіональна дирекція» претендували 2 учасники.

Документи на відбір приймали з 4 до 17 лютого.

Олена Кваша працювала на Суспільному у Кропивницькому: ще до реформи обіймала посади від ведучої «Ранку», була заступницею директора, з грудня 2017 року стала продюсеркою «UA: Кропивницький». За цей час їй вдалося налагодити роботу команди за журналістськими стандартами, побудувати незалежний Суспільний мовник у регіоні. Крім цього, Олена Кваша — експертка з питань комунікацій і працює в громадському секторі. 

Обов’язки продюсера філії АТ «НСТУ» «Кропивницька регіональна дирекція» до оголошення конкурсу тимчасово виконуватиме Яна Бабак

Ірина Первишева за фахом режисер телебачення, вищу освіту здобула у Харківській державній академії культури. У телевізійній сфері працює з 2007 року. У 2018 році обійняла посаду лінійного продюсера Харківської філії Суспільного. З грудня 2020 тимчасово виконувала обов’язки продюсерки філії «UA: Харків».

За її словами, найближчим часом вона планує запустити науково-популярні аудіоподкасти та зробити кілька спеціальних телевізійних проєктів.

Нагадаємо, у грудні 2020 року Ірина Кипоренко пішла з посади продюсерки «UA: Одеса». Тоді ж Ганна Силаєва звільнилася з посади продюсерки «UA: Харків».

Фото: пресслужби Суспільного

comments powered by Disqus