Продюсер Миколаївської філії Суспільного Олександр Рубан звільняється з посади

Його заяву правління Національної суспільної телерадіокомпанії розглянуло на черговому засіданні, йдеться у протоколі від 6 липня, який опубліковано на корпоративному сайті Суспільного.

 «…У зв’язку з поданою заявою, звільнити 17.07.2020 Рубана Олександра Валерійовича з посади продюсера (філії) філії публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України" "Миколаївська регіональна дирекція"», – зазначено у проколі засідання правління НСТУ.

Олександр Рубан після звільнення планує відпочити і не виключає можливість, що співпрацюватиме з Суспільним.

«На даному етапі реформи Суспільного я цілком себе реалізував. Я впевнений в своїй команді, в цінностях Суспільного, яким віддані мої журналісти, я впевнений, що жодних компліментарних інтерв'ю та джинси, як не було, так і не буде. Зараз же хочу трішки відпочити, а згодом буду розглядати всі варіанти, співпрацю з Суспільним в тому ж числі», – сказав він сайту «Детектор суспільного мовлення».

Олександр Рубан у 2017 році почав працювати в Житомирській філії Суспільного старшим редактором. Має вищу освіту за спеціальністю «Соціальна педагогіка». У 2018 році став редактором творчої групи «Тема дня» телеканалу «UA: Житомир». Здобув досвід роботи випусковим редактором і ведучим новин, а також ведучим та редактором теле- й радіоефірів. Був обраний головою редакційної ради Житомирської філії Суспільного. Наприкінці березня 2019 року правління НСТУ за результатами конкурсу обрало Олександра Рубана продюсером Миколаївської філії НСТУ.

Фото прес-служби НСТУ

comments powered by Disqus