Любов Годнюк очолила телекомпанію «Місто ТБ»

Про це вона написала на своїй фейсбук-сторінці.

«Місто ТБ» – це цифровий телеканал. ТОВ «Місто ТБ» зареєстроване у Чернівцях. Згідно з Єдиним реєстром юридичних та фізичних осіб-підприємців, власником ТОВ «Місто ТБ» є Іон Антонеску, мешканець села Магала Новоселицького району Чернівецької обл. До25 лютого 2019 року власником був Василь Продан – депутат Чернівецької міськради, чоловік народної депутатки від БПП Оксани Продан.

Нагадаємо, Любов Годнюк обіймала посаду директора виконавчого філії Національна суспільна телерадіокомпанія України «Чернівецька регіональна дирекція» (колишня обласна державна телерадіокомпанія).

8 грудня 2017 року правління НСТУ на конкурсі обрало менеджером Чернівецької філії Ольгу Гришин-Грищук і продюсером Максима Волошина.

Як писав «Детектор медіа», у березні 2018 рокуВіталій Мещеряков вирішив залишити посаду менеджера Закарпатської філії ПАТ «НСТУ». У квітні він став директором комерційної телекомпанії «Сіріус».

Також Ольга Куліш, яка пропрацювала на Волинській ОДТРК із 1984 року, починаючи від посади інженера до директора виконавчого філії ПАТ «НСТУ» «Волинська регіональна дирекція», нині є генеральним продюсером «12 каналу».

comments powered by Disqus