Команда «UA: Рівне» продовжила дистанційний режим роботи до 24 травня

«З 18 до 24-го травня у зв’язку з переходом "UA: Рівне" на дистанційний режим роботи ми транслюємо ефір столичного мовлення», – зазначають на «UA: Рівне».

Співробітники «UA: Рівне» планують із наступного тижня, з 24 травня, повернутися до звичайної роботи.

«Якщо все буде добре – з наступного тижня рівненське Суспільне спробує повертатись до звичної роботи. Не всі і не одразу, але ми будемо виробляти телеконтент», – зазначили на офіційній фейсбук-сторінці «UA: Рівне».

Наразі шестеро працівників філії Суспільного переносять хворобу майже безсимптомно, зазначили на «UA: Рівне».

Працівники Рівненської філії Суспільного записали відео, в якому дякують за підтримку.

«Ми кажемо кожному персонально: дякуємо за підтримку! Для нас це – дуже цінно!», – зазначили  на «UA: Рівне».  

До 24 травня тимчасово скасовані регіоанальні телевізійні випуски новин. Найсвіжішу інформацію на «UA:Рівне» подають у вигляді рухомого рядка кожні 30 хвилин. Діджитал-підрозділ Суспільного від початку карантину працює дистанційно, зокрема сайт, Facebook та Instagram-сторінки.

Нагадаємо, у кількох співробітників «UA: Рівне» підтвердили COVID-19. Один із працівників потрапив у лікарню. 16 травня стало відомо, що передчасно пішов із життя інженер Рівненської філії Суспільного («UA: Рівне») Микола Теремок, у нього підтвердили захворювання на COVID-19.

Із 12 травня філія перейшла на дистанційний режим роботи.  Спершу повідомлялася, що до 18-го травня регіональний канал транслюватиме ефір столичного мовлення.

Журналістка Суспільного з Рівного, в якої діагностували COVID, поділилась тим, які симптоми відчувала на початках та які через тиждень. 

Через те, що журналісти часто контактують із лікарями та людьми на вулиці під час бліц-опитувань, вони в зоні ризику

Додамо,  у філіях Суспільного щодня міряють температуру у працівників, якщо вона хоч трішки підвищена, то відвозять співробітника додому. Усі працівники працюють у масках і рукавичках, під час зйомок при необхідності співробітники Суспільного одягають захисні костюми. 

comments powered by Disqus