Галина Щерба стала тимчасово виконувачкою обов’язків продюсера Миколаївської філії НСТУ

Із 20 липня 2020 року Галина Щерба тимчасово виконуватиме обов’язки продюсера Миколаївської філії НСТУ до завершення конкурсу на продюсера філії. 

Таке рішення прийняло правління НСТУ на черговому засіданні, йдеться в протоколі засідання на сайті Суспільного.

«У зв’язку з виробничою необхідністю покласти з 20.07.2020 тимчасове виконання обов’язків продюсера (філії) філії ПАТ "НСТУ" "Миколаївська РД" на Щербу Галину  Володимирівну керівника групи творчої групи "Ранок" творчого об’єднання телерадіопрограм філії ПАТ "НСТУ" «Миколаївська РД», – зазначено в рішенні правління НСТУ.

Галина Щерба була керівницею відділу ранкового мовлення Микоївської філії НСТУ. З 15 липня замість місцевих ранкових проєктів, які виготовляла кожна філія, виходить в ефір єдиний міжрегіональний «Ранок на Суспільному». Ранкова програма «Новий день» у Миколаївській філії виходила 10 років. 

«Останній "Новий день" вийшов в ефір минулої п’ятниці (10 липня – Ред.), але ранкова редакція була розформована ще взимку, згідно змін штатного розпису. Частина співробітників редакції увійшли до нової "штатки", всі інші залишилися у старій і з часом будуть переведені на 0, 25 % ставки або звільнені (на вибір)», – повідомила Галина Щерба на своїй фейсбук-сторінці 15 липня, у день виходу міжрегіонального ранкового шоу.

Нагадаємо, 17 липня 2020 року звільнився за власним бажанням продюсер Миколаївської філії Суспільного Олександр Рубан. Він  планує відпочити і не виключає можливість, що співпрацюватиме з Суспільним.

Фото: фейсбук-сторінка Галини Щерби

comments powered by Disqus