Два працівники каналу «UA: Карпати» заразилися COVID-19

Із 15 до 27 жовтня частина команди «UA: Карпат» виконуватиме роботу дистанційно. Працівники, в яких виявили COVID-19, перебувають на самоізоляції, як і члени команди, які з ними контактували.

Про це повідомила пресслужба Суспільного.

Щоб не допустити спалаху інфекції, частину команди новинарів філії перевели на дистанційний режим і тимчасово зупинили вихід інформаційних випусків на телеканалі «UA: Карпати» о 17:00 та 20:40, а також на «Українському радіо. Карпати» о 12:10 та 20:10

Новинарі готуватимуть інформаційний випуск для телеканалу о 19:00 та для радіо о 17:10, диджитал-команда повідомлятиме оперативну інформацію на інтернет-платформах: сайті Суспільне Новини, фейсбук-сторінці «UA: Карпати» та ютуб-каналі філії

Проєкт «Виборчий округ. Місцеві» виходитиме без змін — щобудня о 19:15. Задля безпеки учасників прямих ефірів студію дезінфікують щодня.

Проєкти «Українського радіо. Карпати» також виходять у звичному режимі. 

За словами продюсерки Івано-Франківської філії Суспільного Галини Держипільської, експерти «Виборчого округу. Місцеві» долучатимуться до ефірів Суспільного скайпом, частина працівників виходитиме позмінно, інші — дистанційно. Це все робитимуть для того, щоб не залишати телеглядачів і радіослухачів напередодні виборів без чесної та об’єктивної інформації про кандидатів і весь виборчий процес, яку в регіоні надає лише Суспільний мовник.

У філії повідомили, що приміщення продезінфікували й стежать за самопочуттям усіх працівників.

Нагадаємо, від початку карантину низка філій Суспільного тимчасово переходила на режим дистанційної роботи через випадки захворювання серед працівників. Через це дистанційно працювали  РівненськаЧернівецькаЛьвівськаХмельницька, Івано-Франківська,   ВолинськаЗапорізька, «UA: Суми», Закарпатська і «UA: Дніпро».

comments powered by Disqus