Юрій Макаров і Євген Степаненко стали ведучими на «Українському радіо»

Про це сайту «Детектор медіа» сказав ведучий «Війни і мир», член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Юрій Макаров.

«Завтра, у четвер, ми проводимо третій випуск. Оскільки, Суспільне – це фактично єдиний організм, ми призупинили вихід «Війни і миру на телеканалі і перенесли програму на "Українське радіо". У мене таке враження, що вона там і стояла. На радіо додалися телефонні дзвінки. Фізичне відчуття часу на радіо і в телевізорі трохи різне», – сказав він.

За словами Юрія Макарова, він любить радіо. «Свого часу, коли починалося "Громадське радіо", я там досить активно ворушився. Це цілком логічне продовження», – додав він.

Юрій Макаров і Євген Степаненко щочетверга з 17: 10 до 17: 50 ведуть програму «Війна і мир» у прямому ефірі зі студії «Українського радіо» на вул. Хрещатик, 26

«Війна і мир» – це програма про втрачені можливості і набутий досвід, аналіз невдач і кроки до перемоги. Обличчя гібридної війни розкривають військові і волонтери, політики і громадські діячі, митці і науковці, анонсують на сайті УР.

Нагадаємо, остання програма «Війни і мир» на «UA: Першому» вийшла у червні 2018 року. Програма виходила на телеканалі з січня 2015 року.

Додамо, Євген Степаненко вважає, «Війна і мир» протрималася в ефірі стільки часу тому, що людям важливо не на ведучих подивитися, а розібратися у самих собі, і проект їм у цьому допомагає.

comments powered by Disqus