УР-1 почало мовлення на окупованій території Донецької і Луганської областей

Про це повідомив член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський на сторінці у Facebook.

«Мовлення ведеться з Часового Яру і призначене для мешканців окупованих районів Донецької і Луганської областей», – зазначив член Нацради.

За його словами, Концерн РРТ здійснює трансляцію також на частину Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей. Українське радіо чують і в Ростові-на-Дону на частоті 0.873 МГц.

«Загальна потенційна аудиторія радіостанціі на частоті 873 кГц, за теоретичними підрахунками, становить більше 12 млн слухачів. Головне завдання, яке сьогодні стоїть перед Суспільним мовленням, полягає у створенні якісного розмовного контенту», – написав Сергій Костинський.

 Збільшене зображення можна подивитися тут

В прямому ефірі Українського радіо мовить «Радіо Крим. Реалії». «Кримчанам нагадую: Українське радіо/Радіо Крим.Реалії мовлять на півострові на частотах 0.549 МГц та 100.7 МГц», – додав пан Костинський.

Він повідомив, що розвиток мовлення в зоні проведення АТО відбувається в рамках діяльності Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики.

Нагадаємо, 1 червня 2017 року Дмитро Хоркін став генеральним продюсером «Українського радіо», він відповідатиме за контент на на чотирьох радіоканалах – «Українське радіо» (перший канал Суспільного радіо), «Промінь» (другий канал), «Культура» (третій канал) та «Всесвітня служба "Радіомовлення України"».

Частоти УР-1 на УКХ та FM можна дізнатися тут.

comments powered by Disqus