Користувачі «Укртелекому» не можуть зайти на сайт «Українського радіо», у компанії повідомили про технічну проблему (ДОПОВНЕНО)

Про це проблему вони повідомили сайт «Детектор медіа» та написали у фейсбуку.

Ведуча програми «Русские украинцы» на «Українському радіо» Олена Шарпанська повідомила, що у неї проблема триває з минулого тижня.

«В мене проблема. З минулого тижня на можу зайти на сайт Українського радіо. Дві минулі програми мені допомогла запостити колега. Вона у себе відкривала сітку мовлення, копіювала посилання і пересилала мені. Але така ситуація не є нормальною. Коли захожу з Firefox, пише: "Мы не можем подключиться к серверу www.nrcu.gov.ua." Коли намагаюся зайти з Chrome, пише, що не бачить IP адресу www.nrcu.gov.ua. Чому таке сталося і що робить?», – написала вона у фейсбуку.  

Ведучий програм «Міжнародний контекст» і «Плюс-мінус» Олександр Піддубний розповів «Детектору медіа», що мав розмову з майстром від «Укртелекому». Він передав слова майстра, який йому сказав, що «сайт заблокований на вищому, недоступному для нас рівні. Хтось замовив блокування» і що майстер вперше таке бачить, пов’язує це з виборами.

«Протягом десь півтора тижня сайт UA: Українське радіо www.nrcu.gov.ua не відкривається в користувачів, які користуються послугами інтернету від Укртелекому (власник Рінат Ахмєтов). З того, що знаю, не відкривається сторінка радіо у Києві, на Кіровоградщині, у Рівному. Відповідно, слухати наші програми клієнти Укртелекому не можуть», – описав проблему Олександр Піддубний.  

Менеджер напряму бродкаст на «Українському радіо» Олександр Соломка у коментарі сайту «Детектор медіа» повідомив, що «Укртелеком має технічну проблему з серверами DNS, які "забули" адресу сайту nrcu.gov.ua, технічні служби компанії поінформавані про це і вирішують проблему».

«"Укртелеком" не блокує сайт "Українського радіо". Проблема з доступом до сайту www.nrcu.gov.ua є винятково технічною. Вона виникла через конфлікт між DNS серверами:  DNS сервер nrcu.gov.ua не трансформує назву www.nrcu.gov.ua на DNS сервера Укртелекому. Тривають роботи із з’ясування причин програмного сбою. Фахівці компанії роблять усе можливе для якнайшвидшого відновлення доступу», – прокоментували у прес-службі «Укртелеком».

Станом на 20: 00 7 лютого  «Укртелеком» відновив роботу сайту УР. 

Нагадаємо, «Укртелеком» вирішив припинити з 1 січня 2019 року надання послуги проводового мовлення в Одесі. 

comments powered by Disqus