У Луцьку через захоплений автобус частково вимкнули ФМ-мовлення

При тому у місті залишився сигнал радіо «Промінь» та радіо «Культура», цю інформацію сайту «Детектор медіа» підтвердив член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України, відповідальний за радіомовлення, Дмитро Хоркін.

За його словами, станом на 17:30 «Українське радіо» можна чути у дротовій мережі та через інтернет.

«Сигнал радіо "Промінь" та радіо "Культура" в Луцьку є. Оскільки передавачі цих наших станцій — з іншого передавального центру, який не було знеструмлено. Новини Першого каналу радіо (УР-1) зараз можна слухати на Третьому – радіо Культура на частоті 101,9 МГц», – зазначив він.

Пан Хоркін пояснив, що саме радіо працює, «Українське радіо» видає сигнал, але FM-передавачі на вежі знеструмлені.

У луцькій філії Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення повідомили сайту «Новини Суспільне», що по області була перерва в мовленні через те, що  терорист захопив автобус і це відбувалося просто біля станції передавання. Через це енергетики знеструмлювали цю частину міста.

У Концерні зазначили, що на території області мовлення каналів та FM-радіостанцій поновили, найближчим часом вони мають запрацювати й у місті.

Як повідомляє коресподентка Суспільного, у центрі міста елекрики немає.

Нагадаємо, вранці 21 липня озброєний чоловік захопив заручників та забарикадувався в рейсовому автобусі «Еталон» на центральній площі Луцька. Станом на 17:30 відомо, що у правоохоронців є контакт з чоловіком, який захопила заручників. За свідченнями очевидців, він намагається зі зброї поцілити у дрон, який запустили правоохоронці.

Фото: сайт «Новини Суспільне»

comments powered by Disqus